Presunúť na hlavný obsah

Slovenka, o ktorej dlho nebolo počuť prekvapuje: Takéto sexi telo vystavila na obdiv!

Slovenské celebrity

Guľatým zadočkom a sexi vypracovaným bruškom sa nemôže pochváliť každá. Trúfnete si povedať, ktorá kráska sa za týmito fotografiami skrýva?

O Nikole Weiterovej sme už počuli, no na Slovensku sa táto kráska zdržiava len málokedy. Vzhľadom na to, že svoj život zasvetila fitness svetu, viac sa pohybuje v zahraničí. Na sociálnej sieti Instagram ju však fanúšikovia môžu sledovať krok za krokom. Nedávno sa fitneska pochválila naozaj výstavným zadočkom v bazéne s výhľadom na prekrásnu exotickú prírodu. Nikola totiž trávi čas v Thajsku, ktoré je v tomto období magnetom pre turistov.

Známa Slovenka neprestáva na sebe pracovať a jej telo je toho odrazom. Najpôsobivejším je samozrejme bruško, ktoré má naozaj poctivo vyrysované. Hoci by sa mohlo zdať, že vplyvom trendu zdravého životného štýlu, je práve bruško cieľom pre mnohé ženy, Nikola tvrdí, že sú to boky. 

A ako vidí Slovenky, čo sa týka postavy, Nikola?

Keďže je Nikola sama žena, ženskému telu rozumie viac, vrátane diét, rôznych procesov a tiež partií, ktoré ženy najviac trápia. „Sú to široké boky, ani nie tak bruško a samozrejme potom stehná a zadok. To sú také tie klasické partie, ktoré sú ochabnuté a viaže sa na ne tuk,“ povedala v minulosti pre FEMINITY. 

Napriek tomu si táto sexi fitneska nemyslí o ich postavách nič zlé, ale práve naopak, je presvedčená, že Slovenky patria stále medzi tie najkrajšie: „Keďže som mala možnosť pocestovať trošku aj zahraničie, musím povedať, že Slovenky sú naozaj jedni z najkrajších žien, nielen v tvári, ale aj postavou.“

Páči sa vám sexi bruško Nikoly Weiterovej?

spolu hlasovalo 2390 ľudí

Áno
503
Nie
1887
 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe