Presunúť na hlavný obsah

Známe krásky sa nahodili do gala: Sexi Twiinsky vytiahli ženské zbrane, rafinovaná Bagárová a ďalšie

Slovenské celebrity

Premenili sa na princezné! Známe tváre šoubiznisu zažiarili v krásnych róbach a vybrať jednu a tú najkrajšiu je naozaj ťažké.

Monika Bagárová

Speváčka Monika Bagárová ohúrila v bielej róbe s rafinovaným výstrihom, ktorý odhaľoval jej chrbát. Strih šiat bol navrhnutý tak, aby kopíroval siluetu ženy, v prípade Moniky je to trefa do čierneho. Ženský sexi vzhľad so stopercentným sexepílom.

Kristína Krajčírová

Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová zvolila čiernu róbu s čipkou a trasparentným tylom. Náznak ukážky kože na ramenách či od polovice stehien robil blondínku doslova neprehliadnuteľnou. Vyzerala ako dáma v pravom zmysle slova.

Veronika Nízlová

Speváčka Veronika Nízlová siahla po šatách s hlbokým výstrihom na chrbte, ktoré končí tesne nad jej pozadím. S jej štíhlou postavou si môže takýto odvážnejší kúsok pokojne dovoliť a biela zvýraznila jej črty tváre.

Daniela Nízlová

Jej dvojča Daniela Nízlová zvolila klasickejší model županového strihu. Asymetrická róba v čiernej patrí medzi tie vyzývavejšie a Daniela vytasila všetky ženské zrane. Uhladený účes dozadu pekne korešpondoval s celkovým vzhľadom.

Alexandra Orviská

Prominentná moderátorka Alexandra Orviská predviedla štíhlu figúru v saténovej elastickej róbe s hlbokým dekoltom. Jednoduchý strih a vzhľad oživila kvetovanou čelenkou, ktorá z nej vyčarovala jemnejší vzhľad. Jemné vlny a prirodzený mejkap jej veľmi pristali.

Dominika Cibulková

Tenistka Dominika Cibulková ohúrila v šatách, ktoré majú rafinovaným spôsobom odhalený chrbát a to v štýle korzetového viazania. To smeruje až prekliato nízko a vytvára dojem skutočnej atraktívnosti.

Komu to podľa vás pristalo najviac?

spolu hlasovalo 1775 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe