Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky sú šik aj v súkromí: Ležérna Adriana Karembeu, Verešová dámou za každých okolností a iné!

Slovenské celebrity

Naše hviezdy vedia, ako sa nahodiť! Aj mimo spoločenských udalostí sú trendy a vyzerajú štýlovo, veď posúďte sami.

Alexandra Orviská

Prominentná redaktorka je štýlová v každej situácii. Alexandra si rada oblečie športové kúsky, ktoré vhodne skombinuje tak, aby bol výsledný efekt maximálne trendy. Čapice a bundy s kožušinovým efektom, sú v kurze, v tmavovláskinom šatníku preto nesmú chýbať.

Romana Škamlová

Krásna modelka a podnikateľka v jednej osobe je nádherne zladená na červenom koberci, i v súkromí. Tmavý outfit blondínka dokonale zladila s čiernymi sofistikovanými čižmami, ktoré dali celému looku punc dokonalosti.

Patrícia Vittek

Patrícia je žena do voza i do koča, čo odrážajú aj jej outfity. Krásna mama dvoch dcér je pracovne vyťažená, preto v súkromí siaha najmä po pohodlných modeloch. Aj tie jej však sedia skvele, čo poviete?

Michaela Kocianová

Kočka, ktorá udáva trendy! Michaela Kocianová je jednou z našich najznámejších modeliek, ktorým sa podarilo preraziť aj vo svete. Nie je ničím nezvyčajným vidieť rodáčku z Trenčína na tých najvychytenejších prehliadkach. Mimo mól je Michaela skôr oblečená športovo a ležérne.

Tamara Heribanová

Slovenská "it girl" rozhodne vie, čo na seba! V spoločnosti na seba táto éterická tmavovláska strháva výberom šiat všetku pozornosť, v súkromí rada kombinuje luxusné kúsky s trendy oblečením dostupným pre všetky módne maniačky. 

Andrea Verešová

Úspešná Slovenka, ktorá žije u našich západných susedov, je elegantnou dámou a ozdobou každej spoločenskej udalosti. Na fotografiách zo súkromia je však vidieť, že Andrea veľmi dobre pozná trendy. Svedčí o tom aj výber tohto ťavieho kabátu, ktorý bol túto zimu hitom na celom svete.

Adriana Karembeu

Plavovlasá modelka, ktorá je slávna najmä vo Francúzsku, bývala označovaná za najkrajšiu ženu sveta, ktorá na červenom koberci oslňovala. Aj mimo kamier či reflektorov táto žena ostáva verná tradícii a napriek športovému oblečeniu vyzerá maximálne dobre!

Ktorá Slovenka vyzerá podľa vás v súkromí najlepšie?

spolu hlasovalo 1446 ľudí

- Najčítanejšie -