Presunúť na hlavný obsah

Kontroverzné Slovenky, ktoré mútia vody šoubiznisu: Tieto na seba pravidelne strhávajú najviac pozornosti!

Slovenské celebrity

Nie všetky Slovenky sú len milé a pekné. Niektoré svojím vzhľadom a správaním nedajú ostatným spávať. Ktoré patri medzi tie "najdivokejšie"?

Niki Lowrie

Táto záhadne pôsobiaca modelka sa na Slovensku zviditeľnila až po boku futbalistu Roberta Vitteka. Jej pôsobenie je orientované najmä na zahraničný trh, presadila sa v Taliansku. Niki, ktorá sa pýši dokonalým telom, neváhala v minulosti nafotiť šteklivé kampane, ktoré z jej sexi tela odhaľovali naozaj dosť.

Prečítajte si o nej viac tu: Záhadná modelka nášho šoubiznisu: Táto Slovenka odstavila ostatné svojou originalitou a espritom!

Dáša "Mamba" Šarkozyová

Čo na srdci, to na jazyku. Táto brunetka si servítku pred ústa nedáva a jej hriešne telo nedáva spávať naozaj mnohým mužom. Mamba patrí k ženám, ktoré vedia ako použiť svoje ženské zbrane na plnej čiare, preto má v radoch žien aj neprajníčky. 

Patrícia Vittek

Podnikateľka a speváčka Patrícia Vittek patrí k najsledovanejším ženám slovenského internetu. O tejto tmavovláske a mame dvoch dcér je známe, že sa rada podelí o svoje súkromie s verejnosťou, čo z nej robí z času na čas terč pre médiá a senzáciechtivú verejnosť. 

Barbora Balúchová

Táto žena vie ako okolo seba rozvíriť vody! Bývalá finalistka speváckej súťaže rozhodne nepatrí medzi ženy, ktoré by ste prehliadli. V šoubiznise sa už síce nepohybuje tak aktívne ako kedysi, no stále vie ako si zabezpečiť záujem médií. Najnovšie šokovala "pírsingom v bradavke", z ktorého sa neskôr vykľul len prefíkaný ťah ako prilákať ľudí do svojho salónu krásy.

Alexandra Orviská

Táto prominentná redaktorka nie je všetkým po chuti. Jej sebavedomé vystupovanie a údajné romániky s viacerými slovenskými športovcami, rozdelili našu malú krajinu na dva tábory. Jedni Sašu milujú a sú na jej strane, iní ju zas nevedia vystáť. 

Prečítajte si o jej poslednom vzťahu tu: Známa moderátorka po boku hokejistu žiari: Takéto vymakané bruško a postava sa len tak nevidí

Zuzana Plačková

Blondínka s megaprsiami si vyslúžila už niekoľkokrát poriadnu dávku kritiky. Jej vzhľad, excesy i kontroverzné počiny sú pre mnohých nepredstaviteľné a preto túto Bratislavčanku s podrezaným jazykom nevedia nájsť lichotivé meno. 

Andrea Verešová

Bývalá kráľovná krásy žije ukážkový rodinný život, preto je tŕňom v oku mnohým neprajníkom. Napriek tomu, že Andrea okolo seba neživí žiadne škandály, venuje sa rodine a žije príkladne, nájde sa mnoho závistlivcov, ktorí na nej nenechajú nitku suchú.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus