Presunúť na hlavný obsah

Nová sexi priateľka princa Harryho je kópiou vojvodkyne Kate: Toto sú tromfy, ktorými by ju mohla odstaviť

Zahraničné celebrity

Podobajú sa, no jedna z nich je jednoducho atraktívnejšia! Britskú herečku Jenna Coleman, najnovší objav princa Harryho, začali okamžite porovnávať s Kate Middleton. Ktorá sa vám páči viac?

Dvadsaťdeväťročná herečka Jenna Coleman, má byť najnovším objavom princa Harryho. Dvojica je podľa UK Magazine „romanticky zamilovaná“, no vzťah nechce medializovať. Zatiaľ. 

Mohlo by vás zaujímať: Rozchod, ktorý by nikto nečakal: Vzťahu exotickej sexice a idolu všetkých žien vraj zvoní umieračik!

Súboj tmavovlások

Jennu, ktorá je známa najmä vďaka seriálu Doctor Who, začali po prevalení údajného romániku s princom Harrym, okamžite prirovnávať k vojvodkyni Kate Middleton. Obe známe Britky, sú atraktívne a štýlové ženy, za ktorými sa obzrie každý muž. Dokonalá postava, krásne črty tváre a hollywoodsky úsmev sú poznávacím znamením oboch dám. Jenne však mnohí prisudzujú predsalen o štipku viac sexepílu a charizmy ako má tridsaťtriročná Kate. Čo myslíte vy?

Oslnivé

Obe tmavovlásky majú bezchybný úsmev, no pri pohľade na drobnú Jennu je evidentné, že vie narábať so svojimi ženskými zbraňami trošku šikovnejšie ako princezná Kate. Tá je menej výrazná ako Jenna, aj kvôli jej postaveniu nedovolí, aby jej šarm bol až taký do očí bijúci ako je ten u jej o štyri roky mladšej kolegyne.

Mohlo by vás zaujímať: Latinsko-americká kráska nedá mnohým mužom spávať: Pozrite sa, čo robí túto ženu bohyňou

 

Ktorá je ikona?

Kate má v Británii titul jednej z najlepšie oblečených žien, ktorá si výberom modelov udržiava gráciu, a neváha siahnuť aj po menej luxusných kúskoch. Samozrejme, ako členka kráľovskej rodiny si nemôže dovoliť experimenty, a toho sa aj pri dopĺňaní šatníka drží. Podľa viacerých jej však chýba iskra. 

Energia prezradí veľa

Kate, mama dvoch detí, pôsobí v poslednej dobe unavenejšie ako zvyčajne, čo sa o Jenne, ktorá prekypuje životom, naozaj nedá povedať. Momentálne sa jej darí v súkromnom i profesnom živote na plnej čiare, čo sa odráža aj na jej vyžarovaní. Tak čo hovoríte, ktorá kráska je podľa vás príťažlivejšia?

Prečítajte si: Princeznička Kate Middleton a Williama spôsobila ošiaľ: Aký osud jej predpovedajú veštci?

Mohlo by vás zaujímať: Celebrity v civile: Ronaldova ex za sexi paničku, Kate Middleton ohúrila postavičkou ako lusk!

Ktorá kráska má podľa vás navrch?

spolu hlasovalo 1406 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus