Presunúť na hlavný obsah

Karin Haydu má dôvod na radosť a po boku nového muža žiari: Pozrite, ako im to spolu pristane

Slovenské celebrity

Pozitívny prístup k životu, ku kráse, aj k sebe samej z nej robia sympatickú a krásnu ženu, ktorú obdivujú mnohí. Čo ju však robí ešte krajšou a šťastnejšou?

Po svojom boku okrem dcéry aj niekto ďalší

Jej veľkou oporou a spoločníkom na rôznych spoločenských akciách donedávna bola len jej jedenásťročná dcéra Vaneska, ktorá po mame zdedila krásu. Pred pár mesiacmi sa to však zmenilo a po boku našej úspešnej a krásnej herečky sa začala objavovať aj tretia osoba, konkrétne muž. Pre slovenský šoubiznis však nebol tento muž po jej boku žiadnym veľkým prekvapením. Napokon sa dalo predpokladať, že taká krásna a úspešná žena neostane predsa dlho sama. Tak sme v súčasnosti svedkami toho ako Karin Haydu po jeho boku žiari a ich spoločné fotografie hovoria sami za seba. 

Čítajte: Ivana Surovcová tak, ako ju príroda stvorila: Pochválila sa fotografiou, na ktorej vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým

Niečo pred štyridsiatkou a stále krásna a sexi

Pravdou je, že Karin vždy vyzerala úžasne bez ohľadu na to, čo mala práve na sebe. Jej postava typu krv a mlieko sa nedá prehliadnuť a medzi svojimi hereckými kolegyňami rozhodne vyniká. Naviac jej povestný úsmev na tvári, ktorý si zachováva v každej situácii, je jej ďalšou ozdobou. Ona je však aj jedna z tých šťastných, o ktorých môžeme povedať, čím staršia, tým lepšia. Dnes má niečo pred štyridsiatkou a je stále krásna a sexi. Ako sa pred časom sama vyjadrila pre Feminity, čo sa týka zovňajšku, ten nejako špeciálne nerieši: „Nepoužívam žiadne špeciálne prípravky. Základ je dobre odlíčená a čistá tvár. To si môže dovoliť každý. Samozrejme používam prípravky, ktoré obsahujú ochranné faktory pred všetkými poveternostnými podmienkami.“

Rada sa obklopuje nielen krásnymi vecami

V minulosti tiež priznala, že sa rada obklopuje peknými vecami a ako u takmer každej ženy to platí predovšetkým v obliekaní. „Nie je to len o obliekaní, ale napríklad aj o jedle. Mám rada, keď je jedlo pekne naaranžované, naservírované. Alebo tiež rada robím krajšími aj svoje kamarátky. Líčim ich.“ Napokon svoj kuchársky talent už niekoľkokrát predviedla v rôznych reláciách o varení a čo sa týka jej krásy, či vkusu, ten je dôkazom toho, že sama najlepšie vie čo jej pristane. Karin je žena, ktorá nestráca čas a svoj život vníma všetkými zmyslami.

Mohlo by vás zaujímať: Dcéry známej moderátorky neprestávajú prekvapovať: Takto si krásky užívajú život

- Najčítanejšie -