Presunúť na hlavný obsah

Takto zhadzuje kilá každým týždňom: Ivana Christová urobila radikálnu zmenu vo svojom živote

Slovenské celebrity

Niekdajšia Miss Československa z roku 1989 Ivana Christová celkom prehodnotila svoj životný štýl a vďaka zdravej strave a pohybu takto chudne deň čo deň!

Nie je deň, kedy by obľúbená Ivana Christová nebola usmiata. Žena, ktorá to v živote nemala ľahké, no skúsenosti z nej vytvorili silnú osobnosť. Ivana sa nedávno objavila v tanečnom projekte,  v ktorom doslova potila krv za záchranu chorých detičiek. Tmavovláska sa s chatitou spája už dlhých dvadsať rokov a život iných jej rozhodne nie je ukradnutý. 

Životný štýl otočila o 180 stupňov a Ivana Christová doslova žiari

Hovorí sa však, že človek by si mal nájsť čas aj sám na seba a venovať sa sebe. Nie je to nič sebecké a práve ľudia, ktorí sa idú „roztrhať“ pre iných, na to väčšinou zabúdajú. Ivana si však našla čas aj na seba a radikálne zmenila svoj životný štýl. 

Začala pravidelne cvičiť pod dozorom osobného fitness trénera, ktorý presne vie, ako postupne zhodiť prebytočné kilá. Známa tvár sa o svoj dobre odvedený tréning podelila a rovnako tak aj o svojho trénera, s ktorým sa odfotila: „Ranný tréning za mnou, dali sme to jupi a fičíme do Tatier na školeníčko. Love my life.“ Nuž, netrvalo dlho a ihneď si získala podporu mnohých žien, pre ktoré je zároveň motiváciou. Tie jej však závideli mladého pohľadného trénera a nezdržali sa ani lichotivých komentárov.

Čítajte: Nádherná dcéra Ivany Christovej: Zavesila foto, ktorou dostane do kolien nejedného muža

Súčasťou je aj úprava jedálnička, ktorá ale, zdá sa, Ivane vôbec neprekáža. Práve naopak, o svoje fit dobroty sa delí aj so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti: „Rozmixované ovsené vločky, jedno jablko, voda a lyžica medu.“

Ivana Christová však netrávi čas len v uzavretej posilňovni medzi štyrmi stenami. Rovnako si vychutnáva aj pobyt na čerstvom vzduchu, v lesoch a v prírode, kde si rada dopraje aktívnu chôdzu. Refresh životného štýlu jej pristane, čo sa odrazilo aj na jej tvári. Vyzerá sviežo, mlado a dokonca neraz zverejnila fotografiu, kde je bez mejkapu. Klobúk dolu tejto žene, ktorá zvláda životné výzvy naozaj na výbornú. Život si totiž váži a uvedomuje si, že je naozaj o maličkostiach: „Niekedy sme uprostred sna a ani si to nevšimneme... Každý momenták je dar.“

Držíte Ivane Christovej palce v tejto premene?

spolu hlasovalo 3639 ľudí

Áno
3511
Nie
128

- Najčítanejšie -