Presunúť na hlavný obsah

Najhorší typ muža, s akým je sex naozaj fádny: Títo chlapi nemajú kvalitný sexuálny potenciál

Sex

Vzťah nie je síce len o sexe, no netvárme sa, že ten nie je dôležitý. Odráža totiž mužskú povahu viac, ako si mnohé ženy dokážu čo i len predstaviť.

Naozaj kvalitný sex nezažije každá. Ešte stále sa medzi nami nájdu muži, ktorí veľkosť svojho ega prenášajú aj do postele a potrebujú si niečo dokazovať aj na úkor partnerky. A práve tí patria medzi najhoršie typy mužov, ktorých v posteli môžete mať.

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšie poníženie od môjho manžela, kvôli ktorému som padla na dno: Toto by nepredýchala ani jedna žena, verte mi...

Egoisti sú väčšinou alfa samci s veľkým sexepílom

Nebudeme klamať, títo muži väčšinou disponujú silným sexuálnym nábojom a vďaka svojej galantnosti si dokážu na svoju stranu získať každú ženu. Podľahnú im aj tie, ktoré si v duchu hovoria, že by to nikdy neurobili. Ženy vedia, že títo muži si môžu vyberať z veľkého davu a nevydržia pri jednej, no napriek tomu záujem o nich len narastá. Ako to s nimi ale vyzerá v posteli?

Ako to s nimi vyzerá v posteli?

Potrpia si na svoje telo a rovnako vysoké nároky majú potom na ženy. Ich ego však v posteli narastá a na ženu vyvýjajú veľký tlak. Keďže ich spálňou prejde veľké množstvo, dokázať sa „odlíšiť“ môže byť naozaj náročné. Jediné o čo im ide je to, aby ich žena priviedla k orgazmu cestou, akú ešte u žiadnej inej nezažili. Žena musí byť jedinečná, svojská a musí ju ovládať obrovská chuť na sex. Pardon, obrovská chuť uspokojiť tohto muža. Jemu totiž až tak nejde o to, aby uspokojil ženu. Dokonca ho nezaujíma ani to, čo žena pri tom cíti. Buď sa podriadi, alebo si nájde inú. 

Mohlo by sa zdať, že títo alfa samci sú v posteli naozaj čísla. A možno aj sú, no cez ich ego sa to žena nikdy nedozvie. Zatiaľ čo oni prežívajú naozaj naplnené sexuálne sny, v prípade ženy ide len o funkciu „prostitútky“ a o dobrom sexe pre ňu, nemožno hovoriť. 

Nenechajte si ujsť: Spoveď novodobej zlatokopky: Odkryla tajomstvo, ako bez chrbtovej kosti vycicať z muža všetko!