Presunúť na hlavný obsah

„Krv a mlieko“ versus faldíky: Kate Upton preslávili krivky, nie kilá navyše. Kde je miera?

Zahraničné celebrity

Svetoznáma modelka je symbolom „pravej ženy“, koľko chýba k tomu, aby bola v kategórii „tučná“?

Kypré ženy sú v móde, o tom niet pochýb. Aká je však hranica medzi označením krv a mlieko a obyčajnou ženou, ktorá má niekoľko kíl navyše?

Mohlo by vás zaujímať: Kosti či krivky? Vieme, aké ženy muži chcú!

Tá, ktorú je za čo chytiť

Keď sa pred tromi rokmi ukázala na prehliadke plážového oblečenia a bikín značky Beach Bunny anjelsky krásna Kate Upton, všetkým padli sánky. Wow, táto baba je neskutočná! Toto je riadna žena, ktorú je za čo chytiť, no stále má krásne tvarované telo. Svetové médiá sa predbiehali vyjadreniami a vtedy len z dvadsaťročnej blondínky spravili sexidol prakticky za noc. Kate Upton sa pár mesiacov na to stala modelkou roka a jej krivky zdobili titulky najprestížnejších svetových magazínov. Mužom jej prirodzená krása a ženské telo vyrážali dych, ženy túžili nabrať v horných partiách, aby ich telo pripomínalo božsky tvarovanú Kate. A mnohé si ženskú postavu vysvetlili po svojom. 

Prečítajte si: Test nabitý erotikou, ktorý zvládne málokto: Vydržíte sa tejto kráske pozerať (len) do očí?

Iba krôčik k XXL?

Vo svete sa rozmohla mánia plus size modeliek, ktoré demonštrujú, aké famózne je žiť v tele, ktoré nie je len chodiacou kostrou, ale figúrou, ktorá má „cici aj rici“. Ženy, ktoré majú nie zopár, ale desiatky kíl navyše chcú všetkých ostatných presvedčiť, že práve ony sú tie, ktoré vyzerajú zdravo. Jednou  najnámejších plus size modeliek je aj Ashley Graham. Jej krásna tvár vzbudzuje záujem, no telo rozhodne nepatrí do katogórie "výstavný kus", čo si budeme nahovárať. 

Prečítajte si viac: Spredu dokonalá tvár, zozadu obrovská celulitída: Toto je telo jednej a tej istej ženy – modelky!

Mať postavu presýpacích hodín, nie zarezané „muffiny“ nad zadkom, sú však dve rozličné veci. Jedno sa však týmto aktivistkám za ženské krivky musí nechať. To, či je človek sexi, je o pocite, ktorý zo seba má. Ako sa dokáže predať a či je sám zo sebou vyrovnaný. Pocity a kilá sa však do tabuľkových veľkostí jednoducho nezmestia, buďme úprimní. Aký máte názor na ženské telo a sebavedomie vy? Dajte nám vedieť v diskusii pod článkom!

Mohlo by vás zaujímať: Bucľatá herečka má za sebou niekoľko pokusov o chudnutie: Tvrdí, že chudla plačom, no teraz je všetko inak

- Najčítanejšie -