Presunúť na hlavný obsah

Speváčka Kelly Clarkson sa zmenila na nepoznanie: Z amerického idolu je dnes celkom iná žena!

Zahraničné celebrity

Opuchnutá tvár, veľké brucho, silné nohy a rozpačitý úsmev. Presne tak sa v týchto dňoch ukázala bývalá hviezda speváckej súťaže na verejnosti. Čo stojí za jej zmeneným výzorom?

Kelly Clarkson, víťazka speváckej súťaže American Idol odjakživa bojovala s kilami navyše. Po pôrode dcéry River Rose svoj boj, zdá sa, vzdala. 

Obalená tukom

Kelly, ktorá je celý život kvôli kolísavej váhe pod drobnohľadom verejnosti a médií, sa držala istý čas v ústraní. Počas tehotenstva s prvorodenou dcérou River Rose, pribrala cez dvadsať kilogramov, zlé jazyky dokonca hovoria o oveľa vyššom čísle. Tie, sa speváčke, evidentne, nedarí zhodiť a materstvo jej v jej honbe za štíhlosťou, len hádže polená pod nohy. Kelly si vraj dokonca myslí, že tehotenské kilá sa jej zhodiť nepodarí vôbec, píše server starmagazine.com. 

Apatická?

Kelly, ktorá momentálne vydáva nový album, podľa amerických médií, ktoré si na jej tučnejšiu verziu už zvykli, sa do zhadzovania kilogramov nehrnie. Manžel Brandon Blackstock svoju manželku nesmierne miluje, podporuje a spolu niekoľkomesačnou dcérkou si ich hýčka, ako len vie. Či táto idylka bude stačiť aj Amerike, kde je v kurze dokonalosť, uvidíme časom. 

Myslíte, že sa Kelly Clarkson bude dariť aj s kilami navyše?

spolu hlasovalo 312 ľudí

Áno
271
Nie
41

- Najčítanejšie -