Presunúť na hlavný obsah

Tieto triky urobia s vašimi prsiami hotové divy: Presvedčte sa samy!

Móda a krása

Ktorá žena je naozaj spokojná so svojím poprsím? Tie s malým však oveľa menej. Tu je návod, ako si pozdvihnete a zväčšíte nielen prsia, ale aj vaše sebavedomie.

Dva v jednom 

Veľký boom na youtube spôsobili ženy, ktoré si k väčšiemu poprsiu dopomohli naozaj originálnym spôsobom. Postup je jednoduchý a zvládne ho každá. Trik spočíva v tom, že namiesto jednej vystúženej podprsenky si dajú rovno dve. Prvú, ktorú bežne nosia. Druhú, ktorá je väčšia aspoň o číslo, dve a dobre vystúžená. Ak by predsa len chceli efekt, ktorý dosiahli, ešte vylepšiť, potom si dekolt vyplnia ešte starými a dobre známymi ponožkami, či dnes populárnymi gélovými vypchávkami. 

Tónovanie pŕs

Keď už sú podprsenky na svojom mieste a prsia vyzerajú minimálne o dve čísla väčšie, potom môžete spraviť ešte niečo. Prejdete si po vyzdvihnutom objeme bronzovým púdrom, makeupom, či korektormi, aby ste vytieňovali povestné čiarky, ktoré sú symbolom plného poprsia. Stačí teda len 5 minút a falošné bujné poprsie je na svete. Ženy, ktoré to takto robia, si to nevedia vynachváliť a bez hanby sa o tento trik podelili práve na jednej z najsledovanejších stránok na svete, pričom nezabudli podotknúť koľko drinkov zdarma si už vďaka svojím „novým“ prsiam vyslúžili. 

Veľké vzory, pruhy a výstrih do V

Samozrejme, ak sa vám nechce každý deň podstupovať túto premenu, existujú aj jednoduchšie spôsoby. Stačí len vedieť vybrať si tie správne kúsky do vášho šatníka. Ak chcete docieliť efekt väčších pŕs, potom stavte na pruhované tričká, topy či šaty s výstrihom do V alebo na tričká a topy s veľkými vzormi. To vám zaručene poprsie zväčší, aj keď povedzme si na rovinu, rozhodne nebude tento efekt taký ako trik dva v jednom s gélovými vypchávkami a vytieňovanými prsiami. 

Staré, ale dobré a účinné cvičenie

Opäť sme pri cvičení. Avšak aj to je spôsob, ako si malé prsia o niečo zväčšiť a nemusí to byť len opticky. Pravidelnými cvikmi sa vaše prsia naozaj zväčšia, pretože sa zároveň spevnia, a to tiež nemusí byť na zahodenie. Pre inšpiráciu si pozrite nasledujúce video, ktoré vám ukáže, ktorými cvikmi si spevníte a teda zväčšíte poprsie. 

- Najčítanejšie -