Presunúť na hlavný obsah

Bývalý slovenský moderátor si vychutnáva život na Kube: Po boku šťavnatej hudobníčky len tak prekvitá!

Slovenské celebrity

Títo dvaja sa naozaj našli! Presne to napadne každému pri pohľade na Jozefa „Jopa“ Poláčka a jeho sexi manželku Glendu.

Jopo, ktorý patril pred niekoľkými rokmi medzi najvychytenejších moderátorov na slovenskej scéne, postupne presedlal na post producenta. Po čase sa však zo Slovenska začal akosi vytrácať. Ako takmer za všetkým, aj za týmto bola žena – konkrétne krásna kubánska hudobníčka a speváčka Glenda Lopez.

Prečítajte si: Jojkárka Alexandra Orviská a Martin Valihora: Aj keď nie sú spolu, úlohu rodičov zvládajú na výbornú

Bláznivá dvojka

Štyridsaťtriročný Jopo si užíva dokonalý luxus a pohodu so svojou talentovanou manželkou a synom Joshuom. V Havane, kde rodinka býva, majú na dokonalú idylku tie najlepšie predpoklady. Teplo, slnko, more a pohoda, je presne to, čo na Kube nájdete ako na dlani. Glenda, ktorá sa venuje spevu a hre na flaute, prepadla hudbe už vo svojich piatich rokoch a jazz je okrem jej dvoch chlapov veľkou láskou. 

Mohlo by vás zaujímať: Sexi krásky v bielizni a v civile: Zmyselná Orviská, najkrajšia žena sveta Kuchařová ako bábika!

Plné priehrštia energie

Trojročný Joshua zdedil po mame nevyčerpateľné množstvo energie a svojich rodičov neustále prekvapuje. Jopo, ktorý sa stará, aby jeho rodinke nič nechýbalo, dokáže vždy odhadnúť, čo bude trendom, má na dobrý biznis jednoducho nos. V jeho garáži nájdete niekoľko luxusných tátošov, motorky a vychytávky, ktoré sú dôkazom, že bývalý moderátor je aj skvelým obchodníkom. Z rodiny, ktorá neustále podniká rôzne výlety, srší pozitívna energia aj na diaľku, súhlasíte? 

Mohlo by vás zaujímať: Nela Pocisková: Beh je súčasťou môjho života. Z energie, ktorú mi dáva, žijem

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus