Presunúť na hlavný obsah

Nová brunetka po boku známeho českého záletníka: Kvôli tejto kráske sa mení na nepoznanie

Zahraničné celebrity

Ešte sa poriadne ani nespamätal z ďalšieho rozchodu s Petrou Faltýnovou a už sa stihol predvádzať na dovolenke v Grécku s novým objavom. O koho ide?

Nový objav na seba nenechal dlho čakať 

Zdá sa, že známy český moderátor Leoš Mareš sa asi nepoučí. Po toľkých nevydarených vzťahoch s brunetkami si opäť jednu zbalil alebo možno ona jeho. Jeho súčasnou partnerkou je módna redaktorka Monika Koblížková, ktorá je viac ako podobná jeho poslednej bývalej, Petre Faltýnovej. S Petrou boli už niekoľkokrát spolu aj bez seba. Zdá sa, že nemôžu jeden na druhého zabudnúť a stále k sebe hľadajú cestu. Možno práve preto hľadá moderátor lásku práve v náručí žien, ktoré sú jej také podobné. V minulosti randil s modelkou Hanou Svobodovou a prednedávnom na chvíľu dvoril aj slovenskej moderátorke Fashion TV, Jasmíne Alagičovej.

Neprehliadnite: Nevyspytateľná česká modelka na seba pravidlene strháva pozornosť: Páni, táto kráska si omotá každého!

S novou láskou sa predvádza aj na sociálnej sieti

Po rozchode s Leošom sa Petra uchýlila na Miami, čo je jej prechodné bydlisko okrem Čiech, a kde podľa českého bulváru zaháňala žiaľ po boku neznámeho muža. Nedávno si znova odskočila do Čiech, predviedla svoju dokonalú postavu a rozdávala úsmevy. V tom istom čase vzal Leoš svoju novú lásku, Moniku, na letnú dovolenku na grécke ostrovy, Santorini či Kréta, kde si to párik poriadne užíval. Český bulvár však pokladá Moniku za ženu, ktorá sa chce pri Leošovi len zviditeľniť. O čo sa vraj snaží už dlho a so známym českým plejbojom sa ukazuje aj prostredníctvom sociálnych sietí na rôznych hriešne drahých miestach. 

Mohlo by vás tiež zaujímať: Nenásytná speváčka si užíva pozornosť mužov: Milencov táto sexica strieda ako na bežiacom páse!

Návrat k ex možný

Uvidíme, ako dlho Leošovi vydrží vzťah tentokrát a či sa ešte nedočkáme zvratu v podobe návratu k jeho ex, Petre. Jedno je však isté, český moderátor má na svoju bývalú slabosť a preto nie je vylúčené, že týmito svojimi prechodnými avantúrami sa snaží vzbudiť u Petry žiarlivosť a možno sa len obaja snažia tváriť nad vecou. No isté je aj to, že Leoš je stále dobrou partiou a o krásne ženy nemá núdzu. Nechajme sa teda prekvapiť, ako sa to celé ešte vykryštalizuje.