Presunúť na hlavný obsah

Vyhraj jedno z najobľúbenejších ošetrení Lipomassage: Zbaví celulitídy a krásne vyformuje pokožku!

Súťaže

Feminity v spolupráci s dermatologicko-laserovou klinikou TOMAR pre vás pripravili súťaž, v ktorej máte možnosť vyhrať jednu z najobľúbenejších procedúr, ošetrenie LIPOMASSAGE.

Stačí, ak nám napíšete a odpoviete na otázky:

Prečo práve ženy majú problém s celulitídou? Čo vplýva na vznik celulitídy?

Písať nám môžete na adresu klinikatomar@gmail.com do 21.8.2015.

Koncom augusta vyžrebujeme jedného z vás, ktorý toto ošetrenie na našej klinike absolvuje.

Súťaž bola ukončená a výherkyňou sa stala Bottková Marcela z Trenčína.

Srdečne gratulujeme!

Čo je Lipomassage?

Lipomassage je neinvazívne a veľmi príjemné ošetrenie, ktoré bojuje so všetkými typmi celulitídy. Pomôže pri prvých náznakoch pomarančovej kože, ale aj ženám, ktoré trápi 2., 3. alebo 4. stupeň celulitídy. Podstatné je, že Lipomassage dokáže riešiť aj najťažšiu formu celulitídy, ktorá už nie je len estetickým, ale aj zdravotným problémom. Výsledkom môže byť zlepšenie stavu pokožky až o dva stupne.

Pomocou lipomasáže sa dá odstrániť celulitída a vyformovať telo aj vtedy, keď iné metódy nepomáhajú. Je to metóda, ktorá spája príjemné s užitočným. Z celulitídy vás doslova vymasíruje a krásne vyformuje pokožku.

Ako Lipomassage (LPG) funguje?

LPG, teda Lipomassage je technika určená na ošetrenie patologických zmien spojivového tkaniva, ktorou je možné uvoľniť tuk uložený pod vrchnou vrstvou pokožky, ktorá sa nedá odstrániť cvičením, diétou, ani liposukciou.

Pohybom špeciálneho masážneho valčeka spúšťa spaľovanie tukov, vytvára nový kolagén a elastín, ktoré zaručujú pevnejšiu a pružnejšiu pokožku. Najmodernejší lekársky prístroj Cellu M6 Integral je vylepšený o anti-age efekt. Ošetrenie stimuluje žilový a lymfatický systém tak, že vyplavuje toxíny. Vlákna sú stimulované, tvorba kolagénu a elastínu je obnovená a pokožka tak pôsobí mladistvejšie a zdravšie. Ošetrenie takisto vyhladzuje povrch pokožky, je jemnejšia, „pomarančová koža“ mizne. Výsledky procedúry ocenia aj mamičky po pôrode. Lipomassage totiž pomáha vyhladzovať ovisnutú pokožku na brušku.

Počet ošetrení je individuálny. Záleží od toho, akým stupňom celulitídy pacientka trpí. V priemere však už v polovici celej kúry, teda po 4. – 5. ošetrení, môžete pozorovať viditeľné zmeny. Ošetrenie je celotelové, pacientka má na sebe špeciálny overal na zosilnenie účinku.

INDIKÁCIE:

  • Odstránenie celulitídy
  • Zoštíhlenie a formovanie postavy
  • Spevnenie pokožky 
  • Zlepšenie prúdenia lymfy pomocou lymfodrenáže
  • Odbúravanie toxínov z organizmu
  • Popôrodné ošetrenie ochabnutej pokožky na brušku
  • Relaxačné ošetrenie

Zhrnutie:

1 kúra = 10 ošetrení

Interval: 2x týždenne

Dĺžka jedného ošetrenia: 35 minút

Ošetrenie je bezbolestné

Obmedzenia: tehotenstvo, onkologické ochorenia, akútny zápal ciev dolných končatín, hernia

- Najčítanejšie -