Presunúť na hlavný obsah

Slovenky vytiahli zbrane v podobe štýlových rámov: Senášiová na nepoznanie, Rakovská ako sexi učiteľka!

Slovenské celebrity

Ani naše Slovenky sa neboja experimentovať a namiesto klasických doplnkov niekedy siahnu po inom kúsku, napríklad šik okuliaroch. Ktorej to podľa vás pristane najviac?

Barbora Rakovská

Barborka patrí k šťastným ženám, pristane jej takmer všetko, čo si na seba dá. Výnimkou nie sú ani okuliare s hrubým čiernym rámom, v ktorých vyzerá ako trendy študentka. Krásnej blondíne to svedčí za každého počasia. 

Ivana Kičikoleva

Modelka so zahraničnými koreňmi sa v svete módy naozaj vyzná. Okrem dokonalej postavy, disponuje aj zvodnou tvárou, ktorej sa hrubý rám okuliarov veľmi hodí. Ivana si vďaka jej vzhľadu môže dovoliť experimentovať. 

Lucia Senášiová

Bývalá miss a modelka Lucia Senášiová je prototyp ženy, ktorá sa výziev a zmien nebojí. Jej hriva si prešla už asi všetkými farebnými odtieňmi a riskovať sa nebojí, ani čo sa týka módy a doplnkov. Lucka siahla po ráme hnedej farby a musíme uznať, že vyzerá naozaj sexi. 

Nenechajte si újsť: Dcéra Ivany Christovej dokáže so ženami zázraky: Takto vyzerali obyčajné ženy predtým, ako sa do nich pustila

Alena Pallová

Slovenská expertka na krásu, Dr. Pallová je chodiaca módna ikona. Netají sa tým, že móda je jej vášňou a často investuje do luxusných kúskov. Najnovšie siahla po týchto zlatých okuliaroch a urobila tak správny krok. Vyzerá úžasne!

Ktorej z krások to podľa vás pristane najviac?

spolu hlasovalo 437 ľudí

- Najčítanejšie -