Presunúť na hlavný obsah

Mestské princezné: Snehulienka a zlatovláska 21.storočia

Radosť zažiariť

Priznajme si, dámy, ktorá z nás netúži byť aspoň na deň princeznou? Dvom z vás, z radov našich fanúšičiek na Facebooku, sme tento tajný sen splnili. A keď premena na princezné, tak samozrejme so všetkou princeznovskou parádou. Luxusnou starostlivosťou v réžii profesionálneho polusáckeho tímu špecialistov na krásu.

Už v minulých dieloch našej obľúbenej rubriky sa nám osvedčil formát dvojitej premeny. A tak sme opäť našli dve kamarátky, adeptky na upgrade imidžu, ktoré si vďaka nadštandardnému servisu v Poluse užili deň plný krásy a relaxu s trvácnym bonusom navyše – domov sa vrátili modernejšie a sviežejšie.

Druhú zrealizovanú dvojitú premenu sme pracovne nazvali Zlatovláska a Snehulienka, keďže obe mladá dámy, Adela aj Lesia, sú obe obrázkovo krásne slovenské ženy, pritom však typovo odlišné, čo ešte podtrhuje rozdielna farba ich vlasov. Ako prvú vám predstavíme tmavovlásku s exotickým menom, ktoré len tak neprepočujete. Lesiu. O to, aby ste Lesiu ani neprehliadli, sa už postaral náš osvedčený tím zastrešujúci odborníkov na vlasy, pleť, vône, módu a v neposlednom rade profi fotenie.

Lesia je 23-ročná študentka angličtiny s veľkou záľubou v móde, takže nadchnúť ju pre stylingové experimenty nás nestálo veľa presviedčania. Ale vezmime to pekne poporiadku.  Začali sme, ako vždy, v kaderníckom salóne KLIER.

Zručnému hairstylistovi Tomášovi stačilo pár profesionálnych ťahov nožnicami, jemná úprava strihu, kvalitná tmavohnedá prírodná farba... a nová Lesia bola na svete. Kvalitný  make-up od  Klaudie Kolenčíkovej z parfumérií Marionnaud  bol dramatickou zmenou, presne takou, aká sa hodí pre osudovú ženu, ktorá túži zaujať výrazným líčením bez školáckych chýb, čo by z nej spravili jarmočnú bábiku. Rafinované dymové líčenie Yves Saint Laurent zvýraznilo Lesii črty tváre aj oči. Pekne krojené pery umocnil ostroružový rúž rovnakej značky.  A elegantný parfum nesmie dáme chýbať, preto sme pre Lesiu vybrali  exkluzívne z parfumérie Marionnaud novinku od SHISEIDO Ever BLOOM.

Ešte pred tým však Lesia absolvovala špeciálnu kúru na klinike Bio the Care, ktorá sa nachádza priamo v nákupnom centre Polus. Zvolili sme ošetrenie tváre za pomoci intenzívneho pulzného svetla (IPL) na zlepšenie kvality pokožky, redukciu známok starnutia a poškodenia slnečným žiarením. Kúra pomáha pri hyperpigmentácii a iných kožných nedokonalostiach.

Ako vidieť na fotkách, Lesia si prácu tímu rubriky Radosť zažiariť skutočne užívala a s nadšením pózovala v trendy oblečení z prevádzok Polus City Center, z aktuálnej ponuky značiek, s.Oliver, TOMMY HILFIGER a originálna MAGENTA. S výberom jej poradila naša dvorná, profesionálna, módna stylistka Miroslava Dobiš Michalková.

Prvú sme navštívili predajňu značky s.Oliver, a keďže túto sezónu je absolútnym MUST-HAVE kúskom šatníka pončo, vybrali sme jedno aj pre túto dámu. Čierno-biele hrubo štrikované pončo sme doplnili úzkymi džínsami a košeľou. Celý outfit sme ladili do monochromatických farieb, ktoré správne korešpondovali s havraními vlasmi našej adeptky a výrazným rúžom na pery. Trendové a pohodlné topánky sme opäť vybrali v predajni značky BAŤA.

Málokto vie, že značka Tommy Hilfiger ponúka aj veľmi elegantnú a chic módu. A práve z tohto dôvodu sme zvolili výrazný červený kabátik do pása, ktorý je skutočne neprehliadnuteľný a dokazuje, že táto móda je aj pre ozajstné dámy. Ten sme doplnili tmavými džínsami slim fit strihu a čiernym tričkom s potlačou. Keďže táto predajňa ponúka aj doplnkový tovar ako kabelky či topánky, celý outfit je vyskladaný od hlavy po päty zo značky Tommy Hilfiger.

Na záver sme navštívili predajňu značky Magenta, kde sme zavŕšili túto dvojitú premenu kamarátok. Romantická kolekcia ponúka paletu jemných jesenných tónov a nezvyčajné strihy. Pre Lesiu sme zvolili púdrovo ružové šaty jednoduchého košeľového strihu. Tie sme doplnili výraznými čiernymi čižmami a opaskom z rovnakej predajne. Veselou náladou tohto dňa sa nechala uniesť aj naša stylistka Mirka a schuti si zapózovala spolu s dievčatami.

Milé dámy, chcete si užiť deň plný zábavy, rozmaznávania a špičkovej starostlivosti v rukách odborníkov? Bez ohľadu na to, koľko máte rokov či kíl, aj vy sa môžete nabudúce nájsť v našej rubrike! Polus City Center ponúka vo svojich predajniach horúce módne trendy a my vám ich radi predvedieme v podobe nápaditých reportáží z premien vybraných účastníčok. A nielen to! Tu nájdete aj SKVELÉ TIPY na nákupy v Poluse. Ak chcete absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám mail na radostzaziarit@poluscitycenter.sk. Uveďte svoje meno, bydlisko – mesto, vek a pripojte svoju aktuálnu fotografiu.   V treťom ročníku našej rubriky  budeme opäť  radiť, skrášľovať  a rozdávať radosť tým, čo túžia zažiariť. Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti, preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  „Radosť zažiariť”.

PRIHLÁSTE sa! Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk