Presunúť na hlavný obsah

Zabavte sa s filmom Chaos na Vianoce a vyhrajte víkendový pobyt v hoteli Plejsy

Zábava

Vo fantasticky obsadenej vianočnej komédii (Amanda Seyfried, Diane Keaton, Ed Helms, John Goodman, Marisa Tomei, Olivia Wilde) sa rodina Cooperovcov snaží stretnúť, aby spoločne prežila sviatky - šťastné, veselé a plné pohody a ako to býva i chaosu.

Charlotte Cooper (Diane Keaton) s manželom Samom Cooperom (John Goodman), sú spolu už 40 rokov a majú bohate rozvetvenú rodinu.  Plánujú dokonalé spoločné Vianoce, tak ako každý rok, keď ich deti prídu domov na Štedrý deň. Ich dcéra Eleanor (Olivia Wilde), sa domnieva, že vždy keď príde domov bez priateľa, je jej matka sklamaná a tak je tento rok odhodlaná priviesť niekoho...hocikoho. Napríklad vojaka z letiska, a keď ho predstaví svojim rodičom, ukáže sa, že má celkom zmysel pre humor. Medzitým, ich syn Hank (Ed Helms) vychováva svoju dcéru Madison sám. Madison požíva slovné spojenia, ktoré je ťažké ignorovať a spôsobujú rozpaky, keď ich vyslovuje na verejnosti. Ich druhá dcéra, Emma (Marisa Tomei), je zasa na Štedrý deň prichytená pri krádeži v obchode so šperkami.

"Film je o jednom dni v živote každého z nás," hovorí režisér Jessie Nelson. “ Zachytáva príbeh každej z postáv od rána, až kým sa všetci nestretnú pri Štedrovečernom stole a o zábavu je postarané."

"V tom spočíva krása rodiny a výzvy s ňou spojené," hovorí režisér. "Nemôžete si pomôcť, a nakoniec milujete každého z nich, pre jeho nedostatky i prednosti. To je rodina."

Prežite i vy relax po vianočnom chaose, či načerpajte sily ešte pred ním, v prekrásnej prírodnej scenérii Dolného Spiša, v rodinnom Hotely Plejsy, situovanom iba 50 metrov od lyžiarskeho strediska Relax Center. Pôžitok z pobytu Vám zaručí fantastická domáca kuchyňa s príjemnou obsluhou, nové sily môžete načerpať v plne vybavenom wellness centre, či pri bowlingu, biliarde a tenise. K tomu máte možnosť vyhrať aj voňavý kozmetický darček.

SÚŤAŽ

Stačí ak správne odpoviete na súťažnú otázku a 4 z vás sú v hre o:

1 x víkendový pobyt

3 x kozmetický balíček+ tričko

Súťažná otázka: V ktorom populárnom americkom seriáli hrala Olivia Wild?

3. Dr. House

Súťaž skončila 6.12.2015 23:59:00.

Výhercovia:

Katarina Selešová, Nitra
Maria Svoreňová, Zvolen
Ľudmila Medvecová, Košice
Dana Petriková, Bardejov

Blahoželáme!

- Najčítanejšie -