Presunúť na hlavný obsah

Si pripravená na koncoročné večierky, Vianoce a Silvester? Lákavá a pestrá ponuka F&F ťa inšpiruje

Súťaže

Lesk, oslnivá krása aj dekadencia sedemdesiatych rokov sú inšpiráciou pre večerné outfity nadchádzajúcej párty sezóny. Metalické lurexové šaty, overaly v štýle ”culotte“, alebo dlhé a široké zamatové nohavice - to všetko a ešte viac je oslňujúca kolekcia britskej módnej značky F&F, ktorú si určite obľúbi väčšina žien. Jej súčasťou sú aj topy a krátke šaty ozdobené atraktívnou čipkou, ktorá vyzdvihuje odkaz viktoriánskej éry.

Z farieb dominuje  čierna, biela a zlatá, z materiálov flitre, umelé kožušiny a čipkové aplikácie. Rafinované výstrihy a dôraz na detail vnášajú do kolekcie osobité kúzlo. Medzi kľúčové kúsky párty kolekcie F&F, ktorých sa milovníčky módy dozaista nebudú vedieť nabažiť, patria puzdrové sukne, jednoduché zamatové šaty, či vesty a kabáty z umelej kožušiny.

Topánky zažívajú obrodenie v štýle sandálov na platforme alebo ako veľmi sofistikované, čierne členkové “kozačky” na podpätku. Štýlovým doplnkom budú dlhé úzke šáliky pretkané zlatými a striebornými ružami. Dámske klobúky so širokým okrajom dodajú čaro každému outfitu a eleganciu zvýraznia minimalistické listové kabelky. Jedinečným a žiadaným kúskom na večer sa určite stane minaudière v jednoduchom, lesklom prevedení.

Súťaž

Ak správne odpoviete na súťažnú otázku, traja z vás majú šancu vyhrať darčekový poukaz na nákup štýlového oblečenia v sieti F&F v hodnote 30 eur.

Súťažná otázka: Aké farby dominujú kolekci F&F?

1) čierna, biela a zlatá

Súťaž bola ukončená 6.12.2015 23:59:00.

Výhercovia:

Zuzana Ličaková , Prešov
Zuzana Michalovská, Látky
Iúlia Baitar, Bratislava

Blahoželáme!

- Najčítanejšie -