Presunúť na hlavný obsah

Kontroverzná fotka, ktorá obletela svet, stavia Kylie Jenner do nelichotivého svetla: Robí to kvôli sláve?

Zahraničné celebrity

Má len osemnásť, na konte milióny, popularitu, pre ktorú by druhí urobili čokoľvek... A to bez akejkoľvek väčšej námahy. V podstate jej stačilo sa len narodiť...

„Prirodzenosť“ nadovšetko

Reč je o Kylie Jenner, najmladšej z rodu Kardashian, ktorá rovnako, ako jej sestry, patrí medzi kontroverzné postavičky šoubiznisu. Ľudia ju buď fanaticky milujú, alebo nenávidia. Kylie na rozdiel od Kendall patrí však medzi bulvárom viac vláčené osobnosti. A to najmä hlavne pre vzhľad, ktorým občas pripomína skôr vyžitú a preplastikovanú štyridstiatničku... No „faktom“ je, že Kylie sa k žiadnej plastike nepriznáva, vraj je prirodzená a všetky jej looky sú len výsledkom šikovných vizážistov. Naozaj? 


Debaty na túto tému by sme mohli viesť do nekonečna. Túto teóriu ale podporili už viaceré blogerky, ktoré vo svojich videá zverejnili, ako sa dá dosiahnuť „Kylie look“. Takže áno, ide to aj bez zásahu plastického chirurga, ale pri pohľade na to, čo všetko musí mladé dievča na seba napatlať, ťažko aj tak hovoriť o prirodzenosti. Lenže Kylie je akousi Madonnou mladých dievčat súčasnosti a tie na ňu nedajú dopustiť. No a čo, že čokoľvek, čo má na sebe a na tvári je na míle vzdialené od prirodzenosti... 

Prečítajte si: Česká kráska akoby z oka vypadla slávnej Kardashianke! Jitka Boho má však oproti americkej hviezdičke navrch. V čom?

VIDEO: Pozrite si, ako dlho trvá a čo všetko je potrebné na vytvorenie líčenia, aké dennodenne nosí Kylie

Zazvonil zvonec a láske je koniec...

To bola láska! On jej daroval auto, ona jemu.. Však viete. No teraz je veľkej romanci koniec. A dôvodov je vraj hneď niekoľko. Jemu vadilo, že sa do nich údajne starala staršia Kendall, jej vraj jeho románik s prostitútkou... Vzhľadom na prevrátené hodnoty oboch ťažko povedať, čo je za ich rozchodom, ale pravda je, že veľkej láske definitívne odzvonilo. 

Pozornosť na prvom mieste

No na rozdiel od milostného, ten pracovný život má Kylie naozaj perfektne rozbehnutý. Jej beauty sety na pery, ktoré prišli do predaja len nedávno, sa rozpredali rýchlejšie ako vianočné kapre. Zabodovala aj kolekcia, na ktorej sa podieľala so sestrou Kendall, pre obľúbený britský reťazec Topshop. A najnovšie si vyslúžila pozornosť aj editoriálom, nefoteným samotným Stevenom Kleinom pre Interview magazín. O tom, že ide o kontroverznejšie snímky, nemusíme ani hovoriť. Kylie odetá do latexu, opäť v looku štyridsiatničky, však za niektoré pózy nezožala chválu. Konkrétne fotka na vozíku si vyslúžila veľkú dávku kritiky... „@kyliejenner wow, byť na vozíčku je také zábavné a módne! Ide skutočne o módny kúsok,“ napísalo pod svoju koláž dievča, ktoré sa neváhalo pustiť do slávneho periodika a samotnej Kylie. Magazín sa nakoniec rozhodol fotku stiahnuť, ale aj tak si mladá hviezdička stihla pohnevať všetkých ľudí, pre ktorých je vozik súčasťou života.

Neprehliadnite: Z osemnástky Kylie Jenner je plastiková „umelina“: Zo zoznamu jej plastických operácií ostanete v šoku!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus