Presunúť na hlavný obsah

Štedré Vianoce pre všetkých od F&F: Darčeky skutočne pre každého!

Súťaže

Aj tento krát môžu byť Vianoce šťastné, veselé a štýlové. Inšpirujte sa širokou ponukou originálnych vianočných darčekov F&F a doprajte svojim blízkym pocit skutočnej jedinečnosti.

Dámy, ktoré túžia byť hviezdami spoločenských udalostí, určite s nadšením siahnu po nádherne trblietavej listovej kabelke v čiernej, zlatej, alebo striebornej farbe. Elegantným a žiadaným kúskom budú aj náramky, náušnice, alebo náhrdelník so štrasovými detailmi, či výraznejšími príveskami. Ďalším vďačným tipom môže byť pohodlná pyžamová “oversized” košieľka, ktorá je komfortná a štýlová zároveň.

Páni zaručene ocenia super jemné kožené rukavice, ktoré sú dokonale prispôsobené na pohodlné ovládanie elektroniky s dotykovým displejom. Veľký vzorovaný šál ochráni pred chladom a dokonale podčiarkne ležérnu eleganciu. A na záver určite nepohrdnú ani hrejivými domácimi papučami, v ktorých sa budú cítiť ako v bavlnke za každých okolností.

Pre deti je na výber množstvo pletených kúskov s hravými motívmi – pastelové farby pre malé slečny, modré odtiene pre mladých pánov. Trblietky a flitre dodajú iskru každému, starostlivo pripravenému dievčenskému outfitu na vianočný večierok. Chlapcom by tento rok nemali chýbať vzorované jednofarebné pleteniny a svetre s nórskym vzorom, ktoré budú navyše horúcim kandidátom na favorita celej zimnej sezóny.

To všetko a ešte viac na vás čaká v predajniach F&F exkluzívne v obchodnej sieti TESCO.

SÚŤAŽ

Pokiaľ chcete, aby vaše Vianoce boli ešte štedrejšie, zapojte sa do našej súťaže. Piati z vás získajú 20 eurovú poukážku na nákup štýlového oblečenia a doplnkov F&F.

Súťažná otázka: Aký vzor majú svetre, ktoré sú horúcim kandidátom na favorita tejto zimnej sezóny?

  1. jamajský
  2. nórsky
  3. kvetinkový

Výhercovia:

Zuzana Licakova, Prešov
Andrea Krešilová, Bela nad Cirochou
Anna Krajčová, Bratislava
Zuzana Hanuliaková, Martin
Andrea Krajčiová, Považská Bystrica

Blahoželáme!

- Najčítanejšie -