Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Po záverečnej sme zostali za barom len sami dvaja...

Erotické poviedky

Denisa si je vedomá svojich kvalít a patrične si to užíva. Napokon, je to krásna mladá žena...

Robím čašníčku. Je to dobrá práca, najmä ak sa viete obracať. Ja si na tringeltoch zarobím asi dvojnásobok toho, čo dostávam na výplatu. Priznávam, nemôže chýbať hlboký výstrih, koketný úsmev a dvojzmyselné reči. No a čo, keď to splní účel...

Nie všetci hostia sú burani, ktorí len sŕkajú pivo a najradšej by čašníčky búchali po zadku ako najatí. Niektorí páni naozaj stoja za hriech, a keď nemajú s flirtom problém, tak ja už vonkoncom nie. Som slobodná, šťastne rozídená už pol roka a užívam si naozaj každučkú chvíľu života. Predtým som mala po boku žiarlivého despotu, od ktorého som musela utekať, aby som mala aspoň chvíľu pokoja. Des a hrôza, keď si na to spomeniem. Rozchod niesol zle, ešte týždne ma chodil čakávať, párkrát ho musela vyviesť ochranka. 

Odvtedy som mala asi štyroch. Celé sa to vždy odohralo po záverečnej, kedy v podniku už nebol takmer nikto. Stačilo pár očných kontaktov a potom to už šlo rýchlo. Scenár obvykle ten istý – spoločný drink, pár zdvorilostných výmien názorov na život, a nakoniec bozkávačky a sex. Obvykle som zamkla podnik a sadla si na bar, roztiahla nohy a nechala som dotyčného dokončiť hru, ktorú sme rozohrali na začiatku. Možno to bude znieť divne, no milovala som cítiť sa ako špinavá prostitútka, ktorá netúži po ničom inom, len po dobrom sexe

Vždy som to rada robila. A vždy som si rada užívala s chlapmi, to je fakt. Byť zadanou ma bavilo vždy len chvíľu, potom som si chcela robiť to, čo mi telo diktovalo. A ono vždy vedelo, čo chce. Sex. Bavila ma celá tá hra od A až po Z. Od prvého očného kontaktu až po chvíľu, kedy sa muž urobil. Nebolo ich málo, ani priveľa, no nebola som ani svätica. Posledný, Matej, toho som dokonca ešte párkrát potom zavolala aj domov. Spravila mu krajce chleba vo vajci, nechala sa poriadne popreťahovať, a poslala ho opäť domov. 

Možno si niekto pomyslí, že som sviňa, ale čo je svinské na tom, že si užívam život? Som mladá, bez záväzkov, a keď si niekoľkokrát do týždňa nabrnknem u nás v bare objekt, ešte to neznamená, že som zlý človek, nie? Obaja si užijeme, dávame si pri tom aj pozor a nikomu tak neubližujeme. I keď, priznám sa, nezisťujem, či moji baroví amanti doma majú ženy alebo frajerky. Skrátka, idem si svoje. A rozhodne nič, čo robím alebo som urobila, neľutujem!

Za príbeh ďakujeme čitateľke Denise.

- Najčítanejšie -