Slovenské svadby roka 2015: Ktorá bola skromná, ktorá naopak najokázalejšia či najočakávanejšia?

Aj v roku 2015 sa so svadbami slovenských prominentov troška akoby roztrhlo vrece a veru že sa bolo na čo pozerať aj o čom diskutovať. Posúďte sami!

Novomanželia si vybrali magický dátum so štyrmi jednotkami

Novomanželia si vybrali magický dátum so štyrmi jednotkami

Zdroj: Instagram/petersagan

Šoubiznisová moderátorka a zabávač a herec v jednom

Najtajnejšou a v porovnaní s ostatnými aj najskromnejšou svadbou roka, bola práve svadba Eriky Judýniovej a Števa Skrúcaného, ktorá sa konala v apríli. Zobrali sa v úplnej tajnosti, dokonca nevesta počas svojho veľkého dňa pracovala a po svadbe tomu nebolo inak. Jednoduchý obrad prebiehal len za prítomnosti svedkov, prítomná nebola ani najbližšia rodina. No bezpochyby sú títo dvaja aj po troch rokoch do seba zamilovaní, o čom svedčia ich nežné gestá, ktorými sa obdarúvajú na verejnosti. 

Mohlo by vás zaujímať: Moderátorka Erika Judínyová v životnej forme: Takto sa sexi markizáčka rokmi (ne)zmenila!

Speváčka a futbalista už za prítomnosti synčeka

Ako čerstvá mamička malého Peťka sa koncom leta vydávala speváčka a bývalá superstáristka Dominika Mirgová. Jej ženíchom bol futbalista Peter Zvolenský. Na sociálnej sieti Dominika poctivo informovala nielen o prípravách, rozlúčke so slobodou, ale aj priebehu svadby a netrvalo dlho a zavesila na na ňu aj naozaj prekrásne svadobné video. Pozrite sa naň. 

VIDEO: Pozrite si ich svadobné video

Úspešná dvojička a realitný maklér

Veronika Nízlová si v septembri po štvorročnej známosti vzala v Trenčíne Tomáša Krúpu a išlo o svadbu, ktorá rozhodne nepatrila medzi tie skromnejšie. V prekrásnych snehovobielych svadobných šatách Veronika doslova žiarila a rovnako ako jej predchodkyňa sa pochválila na sociálnej sieti priam rozprávkovým videom zo svadby. Pozornému oku neunikne, že si svoj svadobný deň nevesta naplno užila a doslova žiarila šťastím. Posúďte sami...

Čítajte tiež: Jedna z našich najsexi speváčok čoskoro nevestou: Pozrite, akými fotografiami sa pochválila (foto vnútri)

VIDEO: Pozrite si ich svadobné video

Známa moderátorská dvojica si dala načas, ale stálo to za to

Najdlhšie čakajúcou nevestou bola bezpochyby Zlatica Puškárová, ktorá povedala svoje áno Patrikovi po 15-ročnej známosti. Paradoxne, hoci najdlhšie čakala, jej svadba bola naozaj pompézna, dokonca aj v bielych šatách z dielne návrhárky Jany Pištejovej, no v ničom nezaostával ani samotný ženích. Dá sa povedať, že to bola práve jej svadba, ktorá vzbudila u ľudí protichodné pocity. Jedny sa tešili spolu s nimi, iní zase vzniesli vlnu kritiky prostredníctvom internetu. Pár si však tieto chvíle nenechal nikým a ničím pokaziť a naplno si to vychutnali. 

Úspešný cyklista a jeho vyvolená 

Poslednou, ale rozhodne nie bezvýznamnou svadbou, bola novembrová svadba nášho úspešného cyklistu Peťa Sagana a jeho Katky, ktorá bola rovnako prekrásnou nevestou. Musíme však podotknúť, že ženích svojím výberom svadobného oblečenia vzbudzoval možno aj viac pozornosti ako samotná nevesta. Ako inak, obrad sa konal pod Tatrami a svadba to bola nielen so všetkými tradíciami, ale aj výstrednosťami ako sa na Peťa patrí. V prospech tohto hovorí jeho oblečenie, či trabant, na ktorom si prišiel po svoju vyvolenú. Novomanželia si vybrali magický dátum so štyrmi jednotkami. Dúfajme teda, že im to prinesie šťastie. 

Neprehliadnite: Peter Sagan a jeho čerstvá manželka Katka: To, že si ju zobral za ženu, mal zrejme napísané vo hviezdach!

Foto:
Instagram, Facebook, Video: Youtube
Zdroj:
MG

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba