Presunúť na hlavný obsah

Najväčšia pikoška, ktorá otriasa Anglickom: Sestra vojvodkyne Kate Middleton randí s princom Harrym!

Zahraničné celebrity

Princ Harry a Pippa Middleton sú vraj spolu už viac ako tri mesiace, aspoň to tvrdí známy magazín OK!

Tak dlho sa okolo seba motali, až sa nakoniec vraj dali dokopy. Aj vám táto správa príde ako nezmysel? Možno na nej však bude čosi pravdy. Mladšia sestra vojvodkyne Kate Middleton, Pippa, sa podľa mnohých k princovi Harrymu odjakživa mala viac ako je „normálne“. 

Prečítajte si: Kate Middleton teraz a pred niekoľkými rokmi: Skrýva podstúpenie plastiky alebo ide len o špekulácie?

Pristihnutí v kúpeľni

Vojvodkyňa Kate mala podľa magazínu OK! pristihnúť svoju sestru Pippu Middleton pri bozkávaní sa s mladším bratom princa Williama Harrym priamo v ich kúpeľni! Podľa amerického magazínu OK! majú Harry a Pippa tvoriť nový kráľovský pár už tri mesiace. Dvojica vraj mala jeden pre druhého slabosť odzačiatku, a teraz, keď sú obaja voľní, sa s tým rozhodli niečo urobiť.

Všetko sa deje v maximálnej tajnosti

Svoj vzťah “ututlávajú“, zatiaľ ich pri intímnych chvíľkach nachytali len starší súrodenci. Pred štyrmi rokmi z tridsaťdvaročnej Pippy Harry nevedel na svadbe brata Williama odtrhnúť oči, nakoniec však obaja dali prednosť iným partnerom. Dôvodom mal byť aj fakt, že Pippa nechcela byť pod takým mediálnym tlakom ako je jej sestra Catherine. Všetko sa malo zmeniť vo chvíli, kedy sa Pippa rozišla s priateľom Nicom. Jej prvé kroky mali viesť práve za princom Harrym, a odvtedy je vraj dvojica spolu, píše magazín OK!

Veríte tomu, že princ Harry a Pippa Middleton tvoria pár?

spolu hlasovalo 237 ľudí

Áno
160
Nie
77

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus