Presunúť na hlavný obsah

Chceš získať 5 jednorazových vstupov do ktoréhokoľvek fitka FIT UP! v hodnote 50€? Tak vyber správnu odpoveď a sú tvoje!

Súťaže

FEMINITY v spolupráci s FIT UP! pre vás pripravili súťaž o päť jednorazových vstupov do fitness centra!

Po vianočných sviatkoch plných prejedania prináša fitness centrum FIT UP! skvelú ponuku určenú pre všetkých nových aj verných členov. Od 1.1. 2016 môžeš cvičiť až dva mesiace bezplatne a výrazne tak ušetriť. Stať sa členom FIT UP! ešte nikdy nebolo výhodnejšie!

FIT UP! vyhlasuje boj proti predsavzatiam! Tak znie motív aktuálnej kampane, ktorou chceme osloviť všetkých, čo sa nechcú ďalej klamať, ale začať konečne trénovať, veď predsa začiatok nového roka je na to ideálnym obdobím.

fitness centrum FIT UP! nájdete v Bratislave na troch miestach a to v PetržalkeStarom Meste a v Ružinove, taktiež v Trnave a v Žiline. Aktívne oddychovať môžete v nadštandardnom komforte so špičkovou výbavou, no po novom aj za ešte výhodnejších podmienok. Každý, kto sa stane členom FIT UP! v období od 1. januára do 28. februára 2016, získa služby v rámci členstva na spomínané dva mesiace grátis.

„Akciou chceme odmeniť všetkých, ktorí majú záujem o pravidelný aktívny tréning a záleží im na sebe, tak nových ako aj verných členov. Každý pritom získa dva mesiace návštev zdarma ako bonus,“ vysvetlila Ľubica Milde z marketingového tímu FIT UP!.

Ponuka sa týka fitnes členstva (19,90 eura/mesačne), ako aj VIP členstva (29,90 eura/mesačne). Celý poplatok za dvojmesačné využívanie služieb nad rámec bežného trvania členstva je úplne zdarma!

Súčasťou členstva je pritom aj v rámci akciovej ponuky neobmedzené využívanie Fitness zónyCROSS UP! zóny a pre dámy aj Ladies zóny, VIP členovia majú okrem toho neobmedzene k dispozícii nápojový Grapivit bar a kvalitné turbosoláriá. Samozrejmosťou pre všetkých sú bezplatné sprchy.

„Vieme, že začiatok nového roka je pre mnohých obdobím ‚reštartu‘ FIT UP! ide všetkým naproti práve touto ponukou. Chceme motivovať aj tých, ktorí by inak zostali len pri predsavzatiach. Dostať sa do lepšej kondície môže teraz u nás každý a za ešte priaznivejších podmienok,“ doplnila Ľubica. 

Ďalším darčekom je aj služba GO UP! zdarma pre všetkých nových VIP členov, prípadne zákazníkov, ktorí prejdú z fitnes členstva na VIP variant. GO UP! oprávňuje držiteľa trénovať vo všetkých našich pobočkách na Slovensku. 


 

Súťaž:

Chceš získať 5 jednorazových vstupov do ktoréhokoľvek fitka FIT UP! v hodnote 50€? Tak vyber správnu odpoveď a sú tvoje!

Súťažná otázka: Kde na Slovensku nájdeš fitnescentrum FIT UP!?
  
1.) Bratislava – Petržalka, Bratislava – Staré Mesto, Bratislava – Ružinov, Trnava, Žilina
 
2.) Bratislava – Petržalka, Bratislava – Staré Mesto, Bratislava – Ružinov, Nitra, Žilina
 
3.) Bratislava – Dúbravka, Bratislava – Staré Mesto, Bratislava – Ružinov, Trnava, Žilina

Súťaž bola ukončená 11.1.2016 12:00:00.

Výhercovia:

Beata Polačková, Lietavská Lucka
Lucia Kubovičová, Martin
Alena Šulaková, Bratislava
Miroslava Deckárová, Kolárovice
Alexandra Bónova, Nitra

Blahoželáme!

- Najčítanejšie -