Presunúť na hlavný obsah

Slovenky vs. Češky: Dara Rolins neprestáva prekvapovať, Daniela Peštová všetkým vytrela zrak, posúďte sami!

Slovenské celebrity

Slovenské a české krásky ukázali svoje tehličky. Z väčšiny z nich, vám padne sánka.

Alexandra Saša Orviská 

Moderátorka Alexandra Saša Orviská zdedila do vienka ukážkovú postavu. Za vypracovaným bruškom je ale evidentne viac, než dobré gény. Alexandra je športovou fanúšičkou a takúto postavičku si udržiava aktívnym životným štýlom. 

Dara Rolins

Keď bruško, tak to Darine. Speváčka Dara Rolins nám už roky ukazuje, ako sa to robí. Drina v posilňovni a zdravá strava sa úspešnej speváčke naozaj vypláca. Postavu má závideniahodnú. 

Prečítajte si: Speváčka Dara Rolins nás pustila do jej súkromia: Pozrite sa, aká veľká dáma je už z jej dcérky!

Daniela Hantuchová 

Športovkyňa telom i dušou, taká je krásna Daniela Hantuchová. Tenistka je pomaly, ale isto známejšia už skôr ako modelka, pretože jej útla postavička má dokonalé proporcie. Okrem ukážkových nôh Daniela disponuje aj takýmto krásnym bruškom. 

Simona Krainová 

Česká modelka Simona Krainová je dôkazom toho, že vek je naozaj iba číslo. V jej štyridsiatich dvoch rokoch sa môže pochváliť takouto postavou. Ploché bruško, ktoré by bolo hriechom zakrývať si zaslúži obdiv. 

Ester Berdych Sátorová  

Česká kráska Ester Berdych Sátorová má trik na dokonalé bruško. Cvičiť, cvičiť, cvičiť a výsledok je zaručený. Esterin manžel a jeden z najlepších tenistov sveta, Tomáš Berdych, sa tak doma môže tešiť z takéhoto krásneho bruška. 

Mohlo by vás zaujímať: Neverili by ste, ale toto telo patrí štyridsaťpäť ročnej kráske: Modelka nepozná pojem zub času!

Daniela Peštová 

To najlepšie nakoniec?  Neuveriteľné, ako vyzerá táto žena. Modelka Daniela Peštová rokmi ako keby získavala na kráse a charizme. Takéto bruško sa len tak nevidí. Daniela nám môže ísť naozaj príkladom. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus