Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky prichytené v civile: Petra Polnišová vyzerala výborne, Zdena Studenková môže konkurovať aj mladším!

Slovenské celebrity

Väčšinou ich vídame dokonale upravené, no tentokrát vám prinášame foto priamo z civilného života. Kto podľa vás prekvapil najviac?

Kristína Kormúthová

Bývalá televízna tvár Kristína Kormúthová si na vzhľad naozaj potrpí. Vidieť ju preto nalíčenú a v teplákoch, je celkom iný pohľad, no klobúk dolu. V teplákoch vyzerala aj napriek tomu štýlovo.

Petra Polnišová

Herečka Petra Polnišová je sympaťáčka aj v civile. Červený rúž, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou jej vizáže je skvelou voľbou. Brunetku rozžiari aj počas bežných dní. 

Čítajte: Známe slovenské herečky si servítku pred ústa nedávajú: Cuky a Luky bavia celý národ!

Vera Wisterová

Moderátorka Vera Wisterová má postavu štíhlu ako prútik a vždy je vysmiata. Srší pozitívnou energiou a nedávno sme ju dokonca zastihli aj so svojím synčekom. Rastie ako z vody, čo poviete?

Zdena Studenková

Herečka Zdena Studenková nevyzerá dobre len na televíznej obrazovke, ale aj v civile. Okrem toho, že starne s gráciou, jej šatník je postavený na detailoch a svojím vzhľadom tak môže konkurovať nejednej mladšej kolegyni.

Neprehliadnite: Skvelá herečka Zdena Srudenková jednoznačne bez konkurencie: V šesťdesiatke vyzerá ako bohyňa!

Táňa Pauhofová

Herečka Táňa Pauhofová má charizmu a kdekoľvek sa objaví, vždy púta pozornosť. Obyčajný ležérny outfit skombinovala s červeným rúžom na perách a je tiež dôkazom toho, že červená dokáže naozaj divy.

Karin Haydu

Pri pohľade na herečku Karin Haydu, ako by sa čas zastavil. Vždy vyzerá síce rovnako, ale zároveň aj rovnako výborne. Zdá sa, že Karin nenastylovaná z domu nevyjde.

Katarína Hasprová

Herečka Katarína Hasprová je živým dôkazom toho, že aj v teplákoch žena dokáže vyzerať šmrncovne. Tento prechodný outfit - za auta do šatne, jej pritom veľmi pristal.

Dominika Lukáčová

Bývalá tvár televízie Dominika Lukáčová si aj počas obyčajných dní dopraje ženské kúsky. Do mesta vyrazila v krátkych šortkách, vysokých čižmičkách a v kožušinovej veste.

Kto vás svojím výzorom v civile prekvapil najviac a vyzerá skvele?

spolu hlasovalo 1422 ľudí

- Najčítanejšie -