Presunúť na hlavný obsah

Tri kritické partie ženského tela: Ktorá je tá vaša a ako s ňou rýchlo zatočiť?

Chudnutie a diéty

Túto nespravodlivosť ale vieme ovplyvniť, len sa treba sústrediť na to, čoho sa chceme zbaviť, aby sme boli s našim telom spokojné.

Poznáte to. Stretnú sa tri kamarátky a každá začne rozoberať svoj malý tajný problém. Bruško, boky a stehná. Niekedy si príroda naozaj nevyberá a pridá nám niekde viac a niekde menej. Túto nespravodlivosť ale vieme ovplyvniť, len sa treba sústrediť na to, čoho sa chceme zbaviť, aby sme boli s našim telom spokojné.

1. Brucho

Tuk v okolí bruška trápi mnohé z nás a hlavným dôvodom jeho zväčšovania je spomalený metabolizmus. Asi vás nemilo prekvapí, že za túto malú zradu na našom tele môže z časti aj alkohol. Cukry z neho sa ukladajú práve v tejto partii, preto je dobré sa pitiu alkoholických nápojov strániť, respektíve znížiť ich príjem. Žiadnym tajomstvom nie je, že zelenina a ovocie prospievajú nášmu metabolizmu, preto nejedzte zeleninu s tým, že sa z nej nepriberá, ale z dôvodu, že dokáže naštartovať váš metabolizmus. Konkrétne špenát je pre spaľovanie malý zázrak

VIDEO: Účinný cvik pre krajšie brucho, výsledky uvidíte už po pár cvičeniach!

Mohlo by vás zaujímať: Nevedela schudnúť a vyhovárala sa na všetko: Keď zistíte, čo bolo príčinou jej priberania, pomôže to aj vám

2. Boky

Začína sa to obvykle už v puberte. Dovŕšením určitého veku sa nám boky začnú zväčšovať v nepomere s ostatnými partiami. Muži to pokladajú za sexi, na čo majú úplné právo. Keď máme ale pocit, že by sme na nich chceli popracovať a zmenšiť, treba sa sústrediť najmä na pohyb. Cvičte s vlastnou váhou, nepotrebujete na to žiadne činky, stačí podložka. Veľkým pomocníkom je taktiež vitamín C, ktorý berte najmä z ovocia a zeleniny. Taký kel je na to priam stvorený. 

VIDEO: Pre vytvarované boky vyskúšajte tieto jednoduché cviky...

3. Zadok a stehná 

V tomto má najväčšie prsty genetika, čo sa môže zdať ako nenapraviteľné. Pri troche sebazaprenia ale ide všetko. Na tento ´defekt´ je najlepší beh. Výťah nahraďte schodami, nebudete veriť, čo to po mesiaci s vašou postavou spraví. Vyhnite sa soleniu a spriateľte sa so zeleným čajom, ten telo pekne detoxikuje a pripraví na spaľovanie. 

VIDEO: Naštartujte sa do nového dňa krátkym cvičením a váš zadok bude onedlho viditeľne pevnejší!

- Najčítanejšie -