Presunúť na hlavný obsah

Moderátorka Lenka Šóošová prekvapila fanúšikov ako blondínka: Čo poviete, vyšiel jej tento experiment?

Slovenské celebrity

Lenka Šóošová sa ukázala ako blondínka. Čo hovoríte na tento experiment?

Ten čas naozaj letí. O tom vie svoje aj markizáčka Lenka Šóošová. Moderátorka je známa svojím originálnym vkusom, vie skombinovať neskombinovateľné a vďaka štíhlej postave na nej vyzerá dobre čokoľvek. 

Boli to osemdesiate roky

Lenka si zaspomínala a ukázala fotografiu z roku 2000, na ktorej by ju len málokto spoznal. Lenka všetky svoje experimenty berie s nadhľadom. "Najextrémnejší prehrešok na mojom vzhľade boli blond vlasy. Ešte si spomínam na módu modrých pier. Kto ma pozná, vie, že preferujem prirodzenosť, jemnosť v make-upe, preto sa teším, že fotodokumentáciu z tohto obdobia nemám (smiech). Boli to osemdesiate roky, bola som fanúšičkou belgickej techno formácie Technotronic a bolo ma vidieť zo vzdialenosti niekoľkých kilometrov". Spomenula s úsmevom na tvári moderátorka.

Prečítajte si: Známe Slovenky v civile: Šmrncovná mamina Ďurianová, sexi misska Chomisteková a ďalšie!

Touto prenikavou blond farbou, Lenka asi svoje okolie prekvapila. Pred pár rokmi moderátorka ešte raz zaexperimentovala a skúsila to s o niečo tmavšou farbou, než sme u nej zvyknutí. Aj profesinonáli z fachu musia vyskúšať rôzne zmeny, aby prišli na to, čo sa im hodí najviac. "Neľutovala som žiaden z extrémnych výčinov, život je aj o nich. Myslím, že svojmu veku som vždy vedela prispôsobiť aj imidž. Na vlasy si potrpím ešte o kúsok viac ako na pleť. Používam staré dobré Dixi Vitanol C vlasové tonikum s provitamínom B5. Je to vitamínová bomba pre lesk a objem vlasov." Radí skúsená odborníčka, ktorá vie, čo je pre ňu najlepšie. 

Mohlo by vás zaujímať: Druhý deň BMD prekvapil: Na móle nechýbali známe osobnosti, ani odvážne modely

S vlasmi experimentuje už len veľmi zľahka, v poslednej dobe sa drží svojej obľúbenej svetlej hnedej. Lenka vďaka svojmu estetickému cíteniu vie, čo jej pristane a čo nie. Okrem toho, že je skúsenou moderátorkou, je aj vychytenou vizážistkou a preto je v nových trendoch ako ryba vo vode. 

Koniec koncov, rôznymi výmyslami sme si predsa len prešli snáď všetky a niektoré fotografie sme možno radšej spílili. V Lenkinom prípade ale ide o naozaj milú spomienku, čo poviete?

Pozrite si: Vlasový chameleón! Uhádnete, ktorá hviezda počas roka menila svoj vzhľad najčastejšie?

- Najčítanejšie -