Presunúť na hlavný obsah

Jedálniček stále lepšie a lepšie vyzerajúcej Dary Rolins: Toto udržiava speváčku v skvelej forme!

Slovenské celebrity

Po štyridsiatke vyzerá lepšie ako niektoré o polovicu mladšie ženy. Aké sú teda jej triky?

Žije spokojný, no hektický život. Z vrások si hlavu nerobí a ani z toho, keď náhodou nejaké to kilo priberie. Prečo? Pretože vie, že je to zbytočné. Slovenská speváčka a módna ikona Dara Rolins, je jednou z mála žien slovenského šoubiznisu, ktoré sa neboja ísť s kožou na trh a o svoje rady a triky sa rada podelí. 

Pre mnohé ženy je zdrojom inšpirácie, pretože vo veku štyridsaťtri rokov, vyzerá lepšie ako niektoré o polovicu mladšie ženy. Aké sú teda jej triky? Čítajte a nechajte sa inšpirovať!

Prečítajte si: Speváčka Dara Rolins nás pustila do jej súkromia: Pozrite sa, aká veľká dáma je už z jej dcérky!

Spoliehať sa na to, že si raz za čas naordinujete deň bez mäsa, pečiva, alebo cukru, je absolútnym mýtom. Takéto niečo, vám skôr môže privodiť  zdravotné problémy, než prečistiť organizmus.  To je jej základným pravidlom. Speváčka sa spolieha na konkrétne tipy, ktoré už má zaužívané a udržiavajú ju v skvelej forme.

Cholesterol trochu inak

Keď sa povie slovo cholesterol, všetci si väčšinou predstavíme niečo negatívne, škodlivé pre naše telo. Opak je ale pravdou a o tom dobre vie aj Dara. Bez správnej dávky zdravého cholesterolu, by naše telo bolo oslabené a takmer nefunkčné. Preto hlavnými hrdinami Darinho jedálnička sú najmä vajíčka, konkrétne žĺtka, ideálne varené. Pravé maslo a ryby, veľa rýb. Tieto potraviny sa nám postarajú o správne prijímanie vitamínov

Prečítajte si: Žena, ktorá popiera zákony prírody?! Modelka prezradila trik ako vyzerať o dvadsať rokov mladšie

Raňajky a krásna pleť 

Speváčka aj napriek uponáhľanému životnému štýlu nevynecháva dôležitú súčasť dňa a to sú zdraváé a hodnotné raňajky. Radšej si dá ráno budík o desať minút skôr, len aby nezanedbala tento ranný rituál. Ovocno-zeleninové ´smothie´ alebo miska ovocia s jogurtom. Jabĺčka, mrkva, sušené ovocie, toto nesmie chýbať na speváčkinom stole. A prečo má speváčka pleť ako dvadsať ročná? Kúzlo bude spočívať v orechoch. Na túto pochúťku, ktorá eliminuje starnutie a výskyt vrások, nedá Dara dopustiť. 

Zemiaky trochu inak 

A nie len tak nejaké, ale bataty zemiaky. Na tento pokrm nedá speváčka dopustiť a miluje ich najmä vďaka ich zdravým sacharidom. Sú trochu iné, než na tie, na ktoré sme zvyknutí, no ich nutričná hodnota je priam výnimočná. Obsah betakaroténu nás chráni pred škodlivinami a vitamín A zaručí zdravý rast kostí. 

Mohlo by vás zaujímať: Mesiac bez cukru a alkoholu: Čo táto kombinácia dokáže s vaším telom, je priam zázrak!

Dusené mäso a vývar

Správnou úpravou mäsa z neho môžeme vyťažiť viac, než sme si mysleli. Vareným a duseným mäsom naše telo prijíma množstvo zdravých bielkovín, vitamínov a minerálnych látok, ktoré nám dodajú energiu a nadopujú telo potrebnými aminokyselinami

Darin tip, je variť hovädzí vývar minimálne štyri hodiny, aby ste z neho dostali maximum!

Posledná rada na záver, od váborne vyzerajúcej Dary, je zázrak s názvom kokosová voda
Je bohatá na minerály, hydratuje lepšie než všetky iné nápoje, pomáha spaľovaniu a posiluje imunitu! Tieto ´vychytávky´ by bola škoda nevyskúšať. 

- Najčítanejšie -