Presunúť na hlavný obsah

Známa televízna tvár Barbora Rakovská inak ako ju vídate na obrazovke: Toto jej robí momentálne radosť

Slovenské celebrity

Moderátorka Barbora Rakovská sa čoraz častejšie obklopuje deťmi. V rámci projektu Superdeti nedávno nakrúcala nový videoklip.

Známa televízna tvár Barbora Rakovská, ktorá zastrešuje úžasný detský projekt Superdeti, nás nedávno pozvala na nakrúcanie nového videoklipu. Debutový album obsahuje dvanásť slovenských pesničiek. Autorom texov je samotná Barbora Rakovská a tiež Zuzana Štelbaská. O hudbu sa postaral Barborin partner, známy spevák Tomi Popovič. No a hlavnú úlohu v ňom majú pochopiteľne detičky.

Tentokrát sa točil v poradí už druhý videoklip s tematikou farieb: „Celá pesnička je o farbách, decká sa učia farby, čo sa s farbami dá robiť, aké farby máme,“ prezradila Barbora na úvod. S detičkami má skvelé vzťahy a na pracovisku si na seba postupne zvykli ako malí profesionáli.

Prečo sa rozhodla ísť do detského projektu?

„Je tu veľa vecí, čo sa tu pre detí robí, ale je tu málo toho, kde deti robia niečo pre deti. A to je práve to, čo som ja chcela priniesť. Nechcem byť tvárou projektu Superdeti ja, chcem, aby ňou boli samotné Superdeti,“ prezradila Barbora, ktorá prostredníctvom tohto projektu chce v deťoch prebudiť ich talent, motiváciu a víziu budúcnosti. A možno sa za tým skrývajú aj učiteľské gény, podľa jej slov.

Pozrite si rozhovor: Sympatická moderátorka Barbora Rakovská: Vyrastie z jej prekrásnej dcérky Amie speváčka?

Mimochodom, detičky boli obklopené samými farbami, a to nielen na plátne, ale aj na oblečení či doplnkoch. O vzhľad sa postarala moderátorka Lenka Šóošová a Lenka Dlubačová. Ako sa im spolupracovalo na tomto projekte a viac zo zákulisia nakrúcania, sa dozviete v nasledujúcom videu.

VIDEO: Pozrite si exkluzívne zábery z nakrúcania videoklipu k pesničke z CD Superdeti

- Najčítanejšie -