Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Môj chlap sa nevzruší inak ako keď mám...

Erotické poviedky

Muži sú naozaj zvláštni. Svoje o tom vie aj Gabika.

S Lukášom som začala randiť, keď som mala sedemnásť. Obaja sme boli ešte mladučkí, do určitej miery naivní, no mimoriadne vzrušení zo života. Klapalo nám to. Milovali sme sa. Doslova. Stále sme boli v posteli. Lukáš bol krásny, pripomínal mi známeho speváka, šli po ňom všetky baby. Obdivovala som ho a bol mojou prvou veľkou láskou. Bola som do neho zbláznená. Milovala som, keď bol so mnou, vo mne, na mne, hocikde. Jeho parfum som poznala naspamäť a vždy, keď som stretla muža, ktorý ho mal, takmer som prestala dýchať, aby som si zapamätala ten okamih. Chcela som byť stále s ním. Stále. Dňom i nocou... Naliehala som, aby sme sa spolu nasťahovali. 

Prvé tri roky boli skvelé. Lukáš sa o mňa staral, sex sme mali každé ráno, po práci aj večer. Potom sme sa nejak chtiac – nechtiac dostali do stereotypu, z ktorého bolo ťažké sa vymotať. Sex už nebol dennou aktivitou, mali sme ho tak dva alebo trikrát do týždňa. Bola som z toho nanervy, až som jedného dňa našla spôsob, ktorý ho dokázal poriadne rozparádiť. Bude to znieť otrepane, no v hre boli podväzky, pás a poriadne sexi bielizeň, vďaka ktorej sme opäť našli spôsob, ako rozdúchať vo vzťahu vášeň. Milovala som, keď pod perinou prirážal ako zbláznený a hladkal mi zadok, cez ktorý prechádzal podväzkový pás. Niekomu to príde poriadne úchylné, no mne nie. Ja som za tento kúsok normálne vďačná!

Obvykle mi každý večer pomáhal aj zapínať si pančušky. Mala som doma všetky typy, farby, strihy i pikantnejšie kúsky, ktoré som vyťahovala na špeciálne príležitosti. Z Lukáša sa vďaka obyčajným podväzkom každý večer stával samec, ktorý nikdy nemal dosť. Jeho penis pri pohľade na čipkovaný pás a sieťovinu celkom stvrdol a ja som mala ten najlepší pocit na svete. Vedela som, že po sexe s inou netúži, že všetko, čo chce, mu viem splniť aj ja.

Jediné, čo ma trápilo, bolo, čo bude, keď ho podväzky omrzia. Lebo nič netrvá večne, čo si budeme nahovárať.  Lukáš si aj teraz, po piatich rokoch od svadby, môže vyberať. Keby som ho teraz stretla, opäť by som sa zamilovala. Do jeho parfumu, spôsobov, krásy i charizmy. V podväzkoch dodnes aj spím. Pripadám si niekedy zvláštne, no dôležité je, že všetko funguje, ako má. Uvidíme, dokedy.

Za príbeh ďakujeme čitateľke Gabike.

- Najčítanejšie -