Presunúť na hlavný obsah

Hra s doplnkami: Premeňte svoj domov na štýlovú oázu pomocou drobných zmien

Bývanie

Oživte svoj príbytok doplnkami, ktoré z neho urobia štýlovejšie a útulnejšie miesto jednoduchšie, ako by ste čakali...

Ani bytoví dizajnéri nezaostávajú a ponúkajú nám širokú škálu produktov, vďaka, ktorými môžete svoj domov oživiť mihnutím oka. Stačí mať len menšiu predstavivosť a ide to rýchlejšie, ako by ste mysleli. A hlavne bez zbytočných rekonštrukcií. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Ako zo starých (ne)potrebných vecí vytvoriť moderný nábytok do vášho bytu

Hra s doplnkami

Stolička namiesto nočného stolíka, knihy ako dekorácia či kožušina namiesto podsedáka. Rozmýšľali ste  niekedy nad tým, že by ste klasické doplnky vymenili práve za tieto kúsky. Rovnako môžete vyskúšať zameniť drevenný nábytok za zrkadlový. Áno, čítate správne. Práve rôzne skrinky, komody a toaletné stolíky z takéhoto materiálu sú mementálne veľmi trendy.

Rovnako sú v kurze jasné farby. Ak však nemáte radi veľké farebné plochy, môžete si to vynahradiť zaujímavými vázami či doplnkami, ktoré vám preukážu rovnakú službu. Do vášho interiéru prinesú závan sviežosti a štýlovosti.

Prečítajte si: 5 spôsobov ako docieliť, aby váš domov vyzeral štýlovo a luxusne: Vieme, na ktoré detaily sa zamerať

Priestory vo farbách roka

Farby roka, Serenity a Rose Quartz, nenájdeme len v obchodom s oblečením. Rovnako aj naše byty môžeme „ošatiť“ do týchto odtieňov, vďaka ktorým sa spálne či obývačky zmenia na romantické miesta. Nemusíte hneď utekať po farby a začať maľovať steny. Vyhrajte sa len s doplnkami. Samozrejme, ide to len vtedy, ak je vás domov v neutrálnych farbách, ktoré sa dajú ľahko kombinovať. Takže stačí nakúpiť len návlečky, závesy či foto rámiky v týchto farbách. Tí odvážnejší môžu vyskúšať aj nábytok – stôl, stoličky či kreslá. 

Neprehliadnite: Nahliadli sme do spální známych osobností. V tomto luxuse bývajú hollywoodske hviezdy

 

FEMINITY TIPY

Vybrali sme pre vás zaujímavé doplnky, pomocou ktorých svoj interiér v momente oživíte a dodáte mu novú iskru. Nebojte sa farieb ani vzorov!

 

- Najčítanejšie -