Presunúť na hlavný obsah

Manželka mala časté výjazdy do práce: To, čo sa za tým skrývalo, by mi nenapadlo ani v tom najhoršom sne

Erotické poviedky

Zhoda náhod mi otvorila oči a keby nebolo môjho kolegu, kto vie, koľko by som ešte spával v jednej posteli s touto ženou.

Začali sme sa s manželkou hádať už dávnejšie. Všetko sa spustilo, keď zmenila zamestnávateľa. Pracovala predtým ako sestrička u zubára, ale tým, že sme sa presťahovali, musela zmeniť aj prácu. Našla si prácu v nemocnici, čo nám zasiahlo do nášho súkromného života, pretože pracovala na zmeny. 

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Toto pri sexe nikdy nerobte. Ja som to vyskúšala a už nikdy viac...

Vedeli sme obaja, že to bude iné, ale netušil som, že sa náš vzťah až tak naštrbí. Mirka musela chodiť veľakrát zastupovať za sestričky, ktoré náhodou ochoreli, alebo jednoducho nemohli prísť do práce. Bolo mi to ľúto. Niekoľkokrát som sa jej opýtal a navrhol, či prácu nechce zmeniť, či toho na ňu nie je veľa. Ona bola vždy tvrdohlavá, asi po jej mame. Prestali sme spolu dokonca spávať, respektíve milovali sme sa tak raz, dvakrát do mesiaca. 

Dával som si to za vinu...

Ráno vstávala o piatej, aby mohla byť na šiestu v práci. Ja pracujem kúsok od nášho bytu a tak som sa väčšinou staral o to, aby bolo doma navarené, upratané. Mal som výčitky, že sme sa vlastne sťahovali kvôli mne a Mirka musí takto drieť. No nikdy nepovedala ani slovo. 

Mohlo by vás zaujímať: Erotická poviedka: Výlet, ktorý mal byť oslavou nášho výročia, sa skončil sexuálnou katastrofou...

Na návštevu prišiel môj kolega z práce. Slobodný, celkom dobre vyzerajúci muž, no jeho sebavedomie bolo na bode mrazu. Odkedy sa rozviedol, nemohol si nájsť inú ženu, pretože mal pocit, že nie je dosť dobrý. Ja som sa ho vždy snažil presviedčať, nech sa vzchopí, veď je chlap ako hora a žien, ktoré by ho chceli, musí mať naozaj veľa. U nás doma sa mi priznal, že dostal od známeho číslo, na linku, kde pracujú ženy na jednu noc. Všetko je to veľmi anonymné a vždy dostaneš inú ženu. Rozhodol sa to vyskúšať práve v tento večer a preto prišiel ku mne.  

Prečítajte si: Erotická poviedka: Splnila som priateľovi jeho sexuálny sen. Náš vzťah to posunulo do inej dimenzie...

Zavolal na číslo a zdvihla to žena s nežným, no veľmi ženským hlasom. Ja som ju nepočul, ale Viktor mi ju takto opísal. Dohodli sa veľmi rýchlo na čase a mieste. Adresu mi nadiktovala ona, čas určila o deviatej večer. Nebol som z tohto spôsobu plátania diery v srdci nadšený, ale keď to potreboval, nesnažil som sa mu to vyhovoriť. 

Akútny prípad

Viktor išiel na danú adresu. Keď zazvonil na byt, ozval sa ten nežný ženský hlas. Poď na tretie poschodie, do dverí s číslom päť. Vkročil do bytu. Bol to byt len s jednou izbou a s veľkou kuchynskou linkou. V priestrannej izbe bola posteľ, na ktorej ho čakala žena. Viktor bol rozhodnutý, že sa konečne po dlhom čase odviaže a zabudne na jeho rozvod. V posteli ho ale čakalo prekvapenie. Bola tam moja žena. Všetky večerné výjazdy do nemocnice boli len zámienka. V nemocnici dokonca prestala pracovať pred nejakým časom, a zarábala si už len tak, že spávala s mužmi na zavolanie. 

Pozrite si: Erotické poviedky: Za to, že ho podvádzam s mladším, si môže manžel sám...

V ten večer, kedy bol u nás Viktor, mala samozrejme akútny prípad a musela ísť okamžite do práce. Zhoda náhod mi otvorila oči a keby nebolo môjho kolegu, kto vie, koľko by som ešte spával v jednej posteli a zdieľal jednu domácnosť so ženou, ktorá spáva s mužmi za peniaze. Nepotreboval som od nej žiadne vysvetlenie, jednoducho som jej zbalil veci a už som ju nikdy nechcel vidieť. 

- Najčítanejšie -