Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšia Európanka nám na kameru prezradila veľkú novinu: Toto ste o nádhernej Slovenke ani len netušili

Slovenské celebrity

Najkrajšia Európanka nám v rozhovore prezradila, čo si myslí o tohtoročných finalistkách súťaže Miss Slovensko, ale aj to, ako prebiehajú jej prípravy sa svadbu.

O svadbe a novom biznise

Sympatická bruneta prežíva úspešné obdobie. Po zisku titulu Najkrajšej Európanky na súťaži Miss Supernational sa môže pochváliť aj šťastím v súkromnom živote. Dvadsaťdva ročná Petra Denková sa na konci minulého roka zasnúbila so svojím priateľom a postupne sa púšťa do plánovania svojho veľkého dňa. „Zatiaľ som riešila skôr také iné veci, ako sú priestory a technické veci,“ prezradila nám na kameru a nezabudla dodať, že jej deň „D“ ju čaká v máji budúceho roka. 

Prečítajte si: Karolína Chomisteková kráľovnou večera, ďalšie krásky nezaostávali: Pod jej vedením sa úroveň missiek zvyšuje!


Druhá vicemiss však nezaháľa a naďalej pracuje na plnení svojho sna. Tým je otvorenie obchodu v centre Nitry, kde momentálne Petra žije. Butik bude určený pre všetky milovníčky krásnych šiat. 

Mohlo by vás zaujímať: Večer plný krásnych žien: Finalistky súťaže Miss Slovensko sa predviedli v takýchto exkluzívnych róbach!

O finalistkách Miss Slovensko

Zaujímalo nás aj to, ako Petra vníma tohtoročnú finálovú zostavu a či už má aj svoju favoritku. „Baby sú úžasné, sú veľmi zlaté, šikovné. Bola som s nimi na prvom sústredení, teraz som absolvovala s nimi toto a sú naozaj bohovské. Na každej sa dá nájsť niečo, čo by sa hodilo na prvé miesto,“ nešetrí chválou na tohtoročné adeptky na korunku krásy. Na to, kto ju však nakoniec získa, si ešte chvíľu musíme počkať.

FEMINITY TV: Petra Denková nám preradila, na čo sa chystá najbližšie a či si už stihla vybrať svadobné šaty

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus