Presunúť na hlavný obsah

Najnižšie a najvyššie slovenské krásky: Prekvapí vás, koľko meria Erika Judínyová či Daniela Hantuchová

Slovenské celebrity

Ktorá zo známych Sloveniek je najnižšia a ktorá naopak patrí k najvyšším? Skúste uhádnuť.

Dominika Cibulková 

Naša úspešná a štýlová športovkyňa Dominika Cibulková ženie svetové úspechy aj napriek tomu, že patrí k naozaj malým ženám. U Dominiky sa ale potvrdzuje pravidlo, že dobrého je málo. Pri jej výške 161 centimetrov, patrí k najnižším známym Slovenkám. 

Prečítajte si: Slovenky predviedli svoj "vycibrený" vkus: Ultraštíhla Soňa Müllerová, sexi tanečníčka Natália Glosíková!

Erika Judínyová 

Koľko ste si mysleli, že meria známa moderátorka Erika Judínyová? Možno ste tipovali viac, možno menej, no výška tejto nestarnúcej plavovlásky je 168 centimetrov. Erika vie svoj nižší vzrast ale úspešne maskovať zvoleným oblečením. 

Táňa Pauhofová 

Slovenská herečka, ktorá je často opisovaná ako pravá „femme fatale“, má ukážkovú postavu a do stosedemdesiatich centimetrov jej chýba len jeden. Táňa Pauhofová má ale po svojom boku vždy vysokého muža, tak sa niekedy môže zdať, že je veľmi nízka.

Nela Pocisková

Herečka a budúca mamička Nela Pocisková si na svoju výšku asi nesťažuje. Pri stošesťdesiatichôsmych centimetroch má herečka krásnu postavu a výber hercov, ktorí budú po jej boku, niekedy nie je jednoduchý, aby náhodou neboli nižší od talentovanej Nely.

Prečítajte si: Budúca mamička Nela Pocisková už bruško neskrýva: Bude čoskoro aj svadba?

Adela Banášová 

Vtipná a úspešná moderátorka Adela Banášová, môže svojou výškou konkurovať aj niektorým úspešným modelkám. Nie nadarmo je múzou aj návrhára Fera Mikloška, pri výške 170 centimetrov sa Adela pýši nohami modelky a krásnou siluetou. 

Andrea Verešová 

Od Adely Banášovej, je modelka Andrea Verešová vyššia len o jeden centimeter. Len máloktorá modelka s výškou 171 centimetrov prerazí v modelingovej brandži tak, ako sa to podarilo Andrei. Svet módy ale očarila natoľko, že nepotrebuje výšku supermodelky na svetové úspechy. 

Mohlo by vás zaujímať: Sexica Andrea Verešová takmer nahá na móle: Patrí pohľad na jej zvodné telo len pre oči manžela?

Daniela Hantuchová

Tenistkou sme začínali a tenistkou aj skončíme. Krásna a úspešná športovkyňa Daniela Hantuchová si popri svojej športovej kariére skúsila aj modeling, pri výške 181 centimetrov a pri svojej kráse, si to naozaj môže dovoliť. 

- Najčítanejšie -