Presunúť na hlavný obsah

Známe hviezdy ráno po prebudení: Najsexi žena planéty ako obyčajná myška, Lady Gaga vás výzorom prekvapí

Zahraničné celebrity

Aj vy máte občas pocit, že známe hviezdne krásky vyzerajú dokonalo vždy a všade? No nedajte sa oklamať. Aj ony sú len ľudia a verte, že keď sa ráno prebudia, žiadne hollywoodske divy z nich nie sú.

Adriana Lima

Brazílska modelka je už roky označovaná za najsexi ženu planéty. Na červenom koberci strháva Adriana Lima síce pozornosť takmer vždy, no v súkromnom živote je z nej pravá sivá myška. 

Kourtney Kardashian

Mamička dvoch detí a sestra slávnejšej Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, tiež pravidelne ohuruje dokonalou vizážou na každej akcii. Ale realita je celkom iná. Aj Kourtney je len žena a ráno po prebudení vyzerá ako každá z nás. 

Demi Lovato

Popová speváčka, bývalá Disney hviezdička Demi Lovato, je prirodzene krásna žena. Preto je oveľa viac nepochopiteľné, prečo ju na červenom koberci vídame s veľkým nánosom make-upu. Bez neho jej to pristane oveľa viac. 

Prečítajte si: Latinské krásky si týmto získali obdiv "obyčajných" žien: Prekvapí vás, ako to dokázali!

Cameron Diaz

Štyridstiatnička Cameron Diaz svoje vrásky neschová. Teda na červenom koberci ako tak, ale v reálnom živote sú už neprehliadnuteľné. Ale zdá sa, že známa herečka sa za ne nehanbí. Pokojne ich vystavuje aj na osobnom profile na internete. Aspoň vieme, že aj ona je "len jedna z nás".

Lady Gaga

Speváčka Lady Gaga je veľmi špecifický prípad. V jej prípade je jej nenalíčená verzia väčšie terno ako nánosy make-upu, ktoré pravidelné nosí. Nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása, nemyslíte? 

Lorde

Excentrická  hviezdička Lorde má problémy ako takmer každá v jej veku - akné. A i keď na rôznych spoločenských udalostiach pôsobí takmer bezchybne, pravdou je, že ráno jej tvárička nevyzerá až tak vábne.

Mohlo by vás zaujímať: Najhoršie účesy hviezd: Sexbomba Scarlett ako Jágr, krásna Beyoncé s najväčšou chybou v živote a ďalšie

Cara Delevingne

Rebelujúca modelka/herečka Cara Delevingne pôsobí skôr chlapčenským dojmom. No po zverení sa do rúk talentovaných make-up artistov sa aj známa Britka mení na krásnu femme fatale ženu.

- Najčítanejšie -