Presunúť na hlavný obsah

Najsexi mamička šoubiznisu: Magdaléna Šebestová s postavičkou lepšou ako kedykoľvek predtým

Slovenské celebrity

Telo, po ktorom túži každá žena, má mamička takmer ročnej Ninky, ktorá sa okrem iného môže pýšiť aj titulom Miss Slovensko. Bývalá riaditeľka súťaže krásy vyzerá naozaj top.

Reč je o jednej z najkrajších žien nášho šoubiznisu, ktorej práve úloha matky svedčí zo všetkého najviac, Magdaléne Šebestovej.

Neprehliadnite: Manželia Saganovci pár mesiacov od rozprávkovej svadby: Známej dvojici to veľmi pristane aj v súkromí!

Návrat na scénu

I keď si Magdaléna materskú dovolenku užíva plnými dúškami, pred pár týždňami sa opäť postavila pred objektív, tentokrát aj s dcérkou Ninkou. Snímky vznikli špeciálne pre detský butik v Bratislave, ktorý bol otvorený len pred pár dňami. Na slávnostnom otovrení nechýbali ani Magdaléna s dcérkou, ktoré sa stali jeho tvárami. Krásna mamička sa predviedla v ležérnom looku a s úsmevom, ktorý hovorí za všetko. 

Prečítajte si: Populárny moderátor po boku svojej ženy vyslovene žiari: Bývalá misska ho robí šťastným ako žiadna predtým!

 

#happybirthday#weloveyou#M&N@durica28

A photo posted by Magdalena Sebestova (@meggieseb) on

Poctivo maká

Tridsaťdvaročná bývalá kráľovná krásy, ktorá súťaži Miss Slovensko aj istý čas šéfovala, sa už jedenásť mesiacov vytešuje z najkrajšej životnej úlohy. Sympatickej brunetke materstvo prospieva, ale ani ona nič neponecháva na náhodu a tvrdo na sebe pracuje. A to sa krásnej Magdaléne naozaj vypláca. Modelka a misska má svoju dokonalú postavičku momentálne krajšiu, ako kedykoľvek predtým.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus