5 zákonov zvádzania: Zistite, či máte v sebe ukrytý talent zvodkyne!

Ako je možné, že niektoré ženy si muži nevedia dostať z hlavy ani po rokoch? Ako spôsobiť to, aby sa mu o vás aj snívalo? Spoznajte 5 základných zákonov zvádzania, ktoré môžete hneď uplatniť v praxi. Nezbedne a bez výčitiek pomotajte mužom ich myšlienky. Nech túžia len a len po vás!

Naučte sa zvádzať mužov ako pravá diva!

Naučte sa zvádzať mužov ako pravá diva!

Zdroj: Bratislava Burlesque

Zákon č. 1: Červené pery privedú mužov na pokraj viery 

Ak ho nemáte teraz na perách, tak ho okamžite vyhrabte zo spodu kabelky a už ho z rúk (a úst) nepúšťajte! Červené pery si samé pýtajú vášnivý bozk. Tak nech po ňom túži do zbláznenia, kým ho nedostane.

Zákon č. 2: Niet mužnosti, ktorá odolá skutočnej ženskosti

To, že ste žena a je vašou najvzrušujúcejšou sexi výsadou a najsilnejšou zbraňou! Nebojte sa prejaviť svoju nežnosť, nevinnosť, hravosť a hlavne zvodnosť. Využívajte krivky, hravo nadvihnite obočie alebo našpúľte pery ako Marylin. Buďte sama sebou a budete neodolateľná!

Zákon č.3: Pohyby zvodné opantajú všetky myšlienky možné

Preciťujte každý svoj pohyb! Tajomstvo zmyselnosti je ukryté vo vašom telesnom prejave a výrazoch. Tak nech sa mu podlomia kolená! Chcete, aby sa mu zakrútila hlava až do odpadnutia? Dlhší pohľad do očí a pomalé privretie viečok spôsobia hotové divy!

Zákon č.4: Ak žena fantáziu použije, muž vytŕženie hneď prežije 

Využívajte fantáziu. Nie však svoju, ale JEHO! Vycíťte moment a zmyselne si prejdite prstami po krku, perách alebo si len hravo pohlaďte ruku. NIKDY však zo seba neukážte a ani o sebe neprezraďte VŠETKO. Nechajte pracovať jeho fantáziu a predstavivosť. Za pár hodín sa môže aj zblázniť, len aby vás celú dostal. 

Zákon č.5: Iba žena so sebavedomím môže flirtovať s čistým svedomím

Verte si! Zvádzanie máme zabudované v DNA! Bez akejkoľvek námahy aj vy dokážete pomotať hlavu ktorémukoľvek mužovi. Stačí, ak sa budete riadiť týmto zákonmi a muži z vás budú odpadávať! Aj vy ste v sebe objavili bohyňu zvádzania? Tak sa naučte ešte čosi viac a nechajte sa inšpirovať kúzelným svetom zvádzania. Spoznajte omamný Burlesque a už túto sobotu zistíte na vlastnej koži, kam až siahajú možnosti flirtu. Lístky si môžete zakúpiť v sieti predpredaj.sk!

Foto:
Bratislava Burlesque
Zdroj:
PR článok

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba