Presunúť na hlavný obsah

Krásne TWiiNSKY radia, ako sa dostať pred letom do skvelej formy

Slovenské celebrity

Speváčky Veronika Krúpa Nízlová a Daniela Nízlová sa zverili do rúk odborníkom a s výsledkami sú viac, než spokojné.

Stáť hodiny na pódiu a k tomu na opätkoch, to si vyžiada svoju daň. Presne tento prípad platí aj pre krásne TWiiNSKY, ktoré sa rozhodli pre svoje telo a zdravie spraviť to najlepšie, čo sa dá.

Prečítajte si: TWiiNSKY sa na svoj veľký deň poctivo pripravujú: V takýchto róbach by zabodovali aj na červenom koberci!

Zdravie na prvom mieste

Náš lymfatický systém zohráva v tele dôležitú úlohu a o tom vedia aj krásne sestry Veronika a Daniela. Zdravie je u nich na prvom mieste a preto neváhali a rozhodli sa pre tieto príjemné a účinné procedúry.  Jedna z dvojičiek, Daniela Nízlová, nám povedala, že výsledky z vibračnej plošiny cítila už na druhý deň. „Moje svaly sa krásne uvoľnili a dokonca som ich na druhý deň cítila,“ povedala nám krásna speváčka po tom, ako absolvovala procedúru na tomto vibračnom prístroji. 

Dokonalé pred letom

V Inštitúte estetickej medicíny si príde na svoje každá žena, ale i muž. „Toto je moja najobľúbenejšia procedúra. Krásne sa pri nej uvoľním a je to skvelým bojovníkom proti celulitíde," dodala TWiiNSKA Veronika. Procedúra LPG vám premasíruje telo, no pohrá sa najmä s vašimi problémovými partiami. Pred letom je to priam zázračná vec. 

Prečítajte si: Sexi Twiinsky sú na nerozoznanie, no majú aj rovnaký vkus? Pozrite, akých mužov majú po svojom boku!

Odborníčka na slovo vzatá a zároveň riaditeľka IEM, MUDr. Alena Pallová, odporúča túto procedúru všetkým, ktorí pre svoje telo a zdravie chcú niečo spraviť. „LPG systém je určený ako pre ženy, tak aj pre mužov a pre všetky vekové kategórie. Redukuje celulitídu, obvody tela sa zmenšujú posilnením spojivového tkaniva a formovaním postavy, zvyšuje sa krvný a lymfatický obeh. Taktiež odvádza prebytočnú vodu a toxíny. Jemný píling pokožky ju robí vláčnejšou a mäkšou, znižuje napätie svalstva a regeneruje celé telo. Výsledky sú viditeľné už po niekoľkých ošetreniach,“ vyjadrila sa lekárka Alena Pallová.

Daniela Nízlová si vyskúšala aj lymfodrenážne nohavice. S opuchnutými nohami zabojujú takmer okamžite a rozprúdia vašu lymfu v tele.  

VIDEO: TWiiNSKY si Inštitút estetickej medicíny nevedia vynachváliť. Tieto procedúry sú ich najobľúbenejšie

- Najčítanejšie -