Presunúť na hlavný obsah

Krásna Adriana Kmotríková na misske ukázala tip-top figúru: Sama kedysi predvádzala ako modelka, vedeli ste?

Slovenské celebrity

Adriana Kmotríková pútala pozornosť na súťaži Miss Slovensko 2016 dokonalým stylingom a iskrou, ktorú v sebe táto sympatická moderátorka stále má.

Svieži pixie účes, sexi minišaty, v ktorých sa mohla trojnásobná mamina pochváliť výstavnými nohami a vlastne celou figúrou a úsmev od ucha k uchu, tak sa odprezentovala jedna z našich najvýraznejších tvári šoubiznisu na súťaži krásy. Zároveň tak vďaka efektnému looku patrila aj medzi najkrajších hostí večera. 

Prečítajte: Adriana Kmotríková žiari: Pozrite na jej postavu!

Kedysi súťažila tiež

Na druhej strane, nie je sa čomu čudovať, že je štyridstapäťročná moderátorka stále pôvabná a sexi. Adriana patrila vždy medzi atraktívnych ľudí, čo potvrdil aj zisk druhého miesta v modelingovej súťaži. Tej sa zúčastnila ako sedemnásťročná, v čase, kedy sa modeling u nás len pomaly vyvíjal. Ambície prechádzať sa po móle však sympatickej Adriane dlho nevydržali, hneď potom ju zlákal svet kamier a moderovania, ktorého sa drží dodnes. A ide jej to viac ako len dobre. I keď sa na móle sem-tam ešte ukáže, zväčša ide o nejakú významnú udalosť, sama priznáva, že ukazovanie sa v tomto svetle nie je veľmi jej šálkou kávy. „Určite to nie je moja parketa. Ja som doma niekde inde, takže je to také, aj keď som to robila už veľakrát, stále je to pre mňa nové. A celkovo mám rada túto atmosféru módnych prehliadok, ale ja sama predvádzať nemusím. Ani žiadna misska, ani nič, pričom treba ukazovať samú seba. To sa nezdá, ale naozaj je to tak. Ja nie som na to, som skôr introvertný typ,“  prezradila nám dávnejšie.

Mohlo by vás zaujímať: Miss Slovensko 2016: Pozrite sa na top momenty večera plného krásnych žien a skvelého programu

Máte radi moderátorku Adrianu Kmotríkovú?

spolu hlasovalo 709 ľudí

áno
585
nie
124


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus