Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na máj – lásky čas: Na Strelcov čaká veľké partnerské rozhodnutie, Býkom bude čo závidieť

Partnerský horoskop

Veľký májový horoskop vám prezradí, čo vás v láske a v partnerskom živote čaká a neminie. Nech sa páči.

Baran

Prvá polovica mesiaca, v ktorej sa ešte stále nachádzame, sa pre vás odohráva v znamení práce a povinností, čo vám uberá z času pre lásku a rodinu. Nezabúdajte, že váš partner sa vám snaží vo všetkom pomáhať a tak by ste mu to mali oplatiť pozornosťou a láskou. Koniec druhej polovice mesiaca prinesie konečne pokoj a vy si tak budete môcť naplno vychutnať aj svoj osobný život. 

Býk

Vám môžeme my ostatní tento mesiac len v tichosti a v dobrom závidieť. Na svoju polovičku výborne vplývate, tak ako ona na vás. Tento mesiac patrí práve vám, čo sa týka lásky a vzťahov. Okrem tejto sféry sa vám bude dariť aj vo všetkom ostatnom, do čoho sa pustíte a ak to bude spojené s vašim vzťahom, neváhajte. Trinásty máj je váš deň, pozvite partnera na romantický obed a môžete zažiť neobyčajný deň. 

Prečítajte si: Pravda o živote po boku týchto znamení: Vieme, s ktorými to nebude prechádzka ružovou záhradou, čo čaká vás?

Blíženci

Čo sa týka lásky a vzťahov, môže sa to obrátiť rôznorodo. Nejaké nové informácie o vašom partnerovi más môžu na istý čas zneistiť, ale nebojte sa, vy všetko zvládnete. Máme pre vás aj dobrú správu, v druhej polovici mesiaca sa budete cítiť veľmi vitálny a svieži, čo vám napomôže vyriešiť všetky možné nedorozumenia. 

Rak

Ak ste slobodní, máte tú najväčšiu možnosť stretnúť niekoho zaujímavého. Neodmietajte preto žiadne pozvania na oslavy či párty, pretože práve tam sa to môže všetko udiať. Dokonca to môže byť osoba, ktorú už poznáte a vy si uvedomíte, že sa vám páči viac, než len kamarát, alebo kamarátka. Buďte tento mesiac spoločensky aktívny a sledujte, čo sa bude diať. 

Lev

Levy sa môžu cítiť začiatkom mesiaca z lásky trochu frustrovaní. Našťastie, pribúdajúce dni vás budú viesť za tým, čo od lásky naozaj chcete a očakávate. Možno vyriešite aj situáciu, ktorá vás už dlho trápi a berie vám energiu. Vašu lásku tak pravdepodobne utužíte. Jednoducho sa dočkáte odpovede na niektoré nevypovedané otázky. 

Prečítajte si: Znamenie, v akom ste sa narodili predurčuje, akými budete matkami: Čo o vás napovie?

Panna

Máte veľký potenciál zažiť veľmi romantický mesiac. Nikdy ste neboli viac pripravení na posunutie vzťahu vpred. Budete sa cítiť dobre vo vlastnej koži, čo vás posilní aj ku vzťahovým zmenám. Ak ste slobodní, je tu pravdepodobnosť, že stretnete niekoho unikátneho, s kým toho budete mať veľa spoločného. Takže buďte v strehu, prichádza to. 

Váhy

Vy a váš partner sa možno tento mesiac rozhodnete spoločne do niečoho zainvestovať. Buď to bude krásna letná dovolenka, alebo dokonca nové auto. Alebo sa len o financiách budete rozprávať, aby ste si vedeli spoločne naplánovať budúcnosť. Pravdepodobne to nebude jeden z tých prudko romantických mesiacov, no pre váš vzťah bude znamenať veľa a budete sa cítiť v silnom zväzku. 

Škorpión

V tento mesiac máte veľký potenciál upevniť vaše partnerské vzťahy. Zdá sa, že by sa mohli doriešiť aj nezrovnalosti z minulosti a vy tak budete môcť otvoriť nový list za všetkým a byť spokojný a šťastný. Tento mesiac ale môže priniesť aj otázky spoločných financií, no vy všetko bravúrne zvládnete a s vašou láskou preberiete všetko k spokojnosti oboch strán. 

Prečítajte si: Zistite podľa partnerovho znamenia, prečo vám to vo vzťahu škrípe: Toto vám otvorí oči...

Strelec

Posledné mesiace sa necítite najlepšie. Možno to je jarná únava, možno celková nespokojnosť. Máme ale jednu dobrú správu, koniec mesiaca prinesie pozitívnu náladu. Uvedomíte si, čo od vzťahu očakávate a potrebujete. Či to bude už znamenať posunutie niekam inam, rozchod, alebo naopak zásnuby, to je už len na vás. Hlavné je, že sa váš postoj zmení k lepšiemu a budete sa cítiť konečne vyrovnaní. 

Kozorožec

Máte unikátnu možnosť využiť váš potenciál na to, aby ste prežili jeden z najkrajších mesiacov v roku. Čo sa týka lásky, ste na výbornej ceste a spojenie s vašou polovičkou bude práve tento mesiac najsilnejšie. Pre tých, čo ste slobodní, pravdepodobne stretnete niekoho, kto vás naozaj očarí. Taktiež očakávajte stretnutie bývalej lásky, s ktorou si budete mať stále čo povedať. 

Vodnár

Prvá polovica mesiaca sa nebude niesť práve v ukážkovej atmosfére. S vašou polovičkou budete riešiť otázku bývania, alebo rodinných problémov. Našťastie, budete mať dosť sily tieto problémy s partnerom vyriešiť a tak ukončiť mesiac s úsmevom a dobrým pocitom. Zvládnete to ale iba ak budete vášho partnera rešpektovať, a prijmete aj jeho názor. Nezabúdajte, že aj vy sa občas môžete mýliť. 

Prečítajte si: Veľký horoskop na rok 2016: Kto môže čakať životné zmeny a komu bude patriť nový rok?

Ryby

Vy a vaša láska doriešite veľa otázok, ktoré sa týkajú vašej lásky. Tento mesiac naplánujete všetko tak, aby ste boli obaja spokojní a spoločne prídete na výborné riešenia. Príde tak pocit uspokojenia a pokoja a vy sa tak budete môcť sústrediť aj na príjemnejšie veci, ako je plánovanie dovolenky. Nezabúdajte, že máte pri sebe milujúceho partnera, tak mu ukážte, že aj vy ste tu pre neho.