Presunúť na hlavný obsah

5 vecí, ktoré si muži na ženách vážia viac, než peknú tváričku a dokonalú postavu. Súhlasíte?

Partnerské vzťahy

Ak dokáže žena muža rozosmiať a rozosmievať ho celý život, je to neoceniteľná kvalita...

Keď sa ráno zobudím, nevyzerám príliš vábne. Vlasy majú od účesu ďaleko, pyžamo pripomína skôr pioniersky tábor, než niečo prudko erotické, no ten môj chlap na mňa aj tak hľadí pohľadom, že som to najkrajšie a najvzácnejšie na tomto svete. Vtedy si vždy poviem, že tí naši muži nie sú až takí „povrchní“ a vážia si na nás viac, než len peknú tváričku a dokonalú postavu. 

Prečítajte si: Ako stratiť chlapa za desať dní: Nepoznáme to len z filmu, je to reálny život...

Týchto päť vecí, dokáže mužom učarovať najviac: 

Jeme

Je to taká bežná vec, že sa vám môže zdať, že to píšem zbytočne. No chlap, ktorý vidí, že žena sa vie normálne a schuti najesť a dokonca si jedlo bez výčitiek vychutnať, je raritka. Keď ten môj videl, že si po sebe tanier vylížem, povedal mi, že si to na mne veľmi cení a ja som vylizovala ďalej a s väčšou radosťou. Niektoré z nás sa totiž dokážu v jedle prehrabávať až dokedy to na ňom nevyzerá, že sa tam stala vražda. 

Prečítajte si: So ženou narodenou v tomto znamení je život vraj najšťastnejší: Sedem dôvodov vás o tom presvedčí!

Zostávame pri jedle

Láska ide cez žalúdok, preto aj druhý bod patrí práve jedlu. Ak vie žena variť, tak to má na polovicu vyhraté. Muž s plným bruchom je muž spokojný a dobrú kuchárku si doma vie oceniť. Ak si začnete s jeho mamou vymieňať recepty, pre neho je to signál schopnej ženy do koča i do voza. 

Reál

Áno, tie s prerobeným tým, či tamtým, väčšinou pútajú pozornosť, mužské pohľady a pozvaní na drink majú o niečo viacej. No muž chce mať po boku reálnu ženu. Bez umelých vlasov, nechtov, pier, pŕs. Svoju budúcnosť vidí so ženou, ktorá mu porodí deti a deti sa na svoju matku budú aj podobať. 

Unikát

Aj ja sama musím uznať, že zmysel pre humor je na ženách nesmierne príťažlivý. Ak dokáže žena muža rozosmiať a rozosmievať ho celý život, je to neoceniteľná kvalita. Nie je nič horšie, ako nudná žena, možno len nudný muž.  

Prečítajte si: 10 vecí, ktoré vášmu chlapovi nikdy nevešajte na nos: Tieto by mali byť pre neho tabu!

Materinský cit

Či už muž deti plánuje, alebo zatiaľ nie, na žene túto vlastnosť obdivuje. Ak vidí, že žena dokáže vychádzať s deťmi, či už so svojimi, alebo cudzími, vyzerá to naozaj žensky. Veď kto iný by mal mať materinský pud, keď nie žena

- Najčítanejšie -