Presunúť na hlavný obsah

Žena zvodkyňa očami mužov: Tieto štyri veci musí mať, aby chlapov dostala na prvýkrát

Sex a vzťahy

Akými osobnostnými črtami či šikovnými ťahmi a trikmi musí oplývať žena, ktorá je schopná zviesť ktoréhokoľvek muža a doslova si ho opantať na prvý pohľad? Prezradia vám to tí, ktorí takej už podľahli...

Vôňa, ktorá ju prezradí

Raz niekto veľmi múdry a rovnako zvodný povedal: Žena bez parfému nemá budúcnosť. Pri žene zvodkyni, to platí dvojnásobne. „Dostala ma na svoju vôňu. Žiadna presladená letná romantika, ani gýčový veľkonočný opar všetkého, len čistá vôňa, na prvé vdýchnutie možno ťažká, ale po chvíľke v kombinácii s prirodzenou vôňou jej tela nabrala celkom iný rozmer. Nemohol som sa jej nabažiť, akoby bola vyrobená presne pre ňu,“ hovorí Radko (30), ktorý za zvodnú ženu považuje tú, ktorá vonia tak, že si to zapamätá, a presne vie, čo pristane jej pokožke. 

Mohlo by vás zaujímať: Myslela som si, že horší typ chlapa neexistuje. Posledné rande ma presvedčilo o opaku

Sebaisté pohyby šelmy aj nedbalé pohyby labute v jednom

Viete si predstaviť zvodnú ženu, ktorej sa od nervozity potia ruky alebo sa pri každom pohľade zapýri? Tak potom o zvodnosti nemôže byť ani reči... "V mysli sa mi vynára pohyb jej tela: pomalý, nedbalý, na prvý pohľad sa zdal byť rozpačitý, ale bol to len klam. V kombinácii s ladným vlnením jej bokov, vkusne poodhalenej kože sa ku mne približovala a presviedčala o tom, že presne vie, ako na mňa pôsobí. Úplne ma tým paralizovala,“ opisuje svoju skúsenosť Aleš (35). 

Rafinovanosť, ale v jemnom šate 

Žiadna vtieravosť, ale rozhodne istý druh dravosti vyjadrený napríklad aj oblečením: „Táto nebola rozhodne žiadna prvoplánová kráska, ani sexbomba ako z pornofilmu. Popravde, na takú by som sa možno pozrel zo zaujímavosti, ale nič viac by som s ňou neriešil. Žena, ktorá ma zviedla, neukázala veľa zo svojho tela, stačil jemný výstrih na chrbte a strih, ktorý jej krivky dokonale obopínal. Vďaka nemu som si všimol jej prednosti, ktoré však pre mňa stále ostávali záhadou a to udržiavalo stále v napätí a očakávaní. Rafinovanosť sa odzrkadľovala aj v jej pohľade a celkovom výraze tváre, ktorá mala jemné črty bez zbytočného veľkého nánosu líčidiel, jednoducho žiadna premachlená fiflena“ načrtáva zvodnú ženu podľa svojho gusta Erik (28). 

Čítajte tiež: Erotické poviedky: Na verejnosti imidž prísnej a znudenej úradníčky, po nociach erotická fantázia mužov

V jednej chvíli prístupná a dráždivá, v druhej až chladná

„Dostali ma jej slová. Trefné, ale nenútené, akoby presne vedela, čo chcem počuť, po čom túžim, aký som, čo mi v súkromnom živote chýba. Lichotila mi, ale nevnucovala sa. V jednej chvíli bola prístupná a v ďalšej naopak ťažko dostupná, až chladná. Dokonale ma miatla. Prišla za mnou, no bol som to ja, kto mal ten pocit, že sa musí snažiť ju presvedčiť,“ dodáva svoj pohľad na ženu zvodkyňu Tomáš (33). 

Neprehliadnite: Vážny problém, ktorý vo vzťahu neustojí veľa mužov: Čím ich aj dokonalá žena odplaší?

- Najčítanejšie -