Presunúť na hlavný obsah

Tréning a strava nádhernej Natalie Portman: Vďaka tomuto sa dopracovala k dokonalej postave

Zahraničné celebrity

Čo všetko stálo za dokonalým telom herečky, ktorým ohúrila vo filme Čierna labuť?

Úlohou každého herca je čo najlepšie sa stotožniť so svojou hereckou rolou. Natalie Portman si pred tou svojou „labuťou“ dala naozaj do tela! V herečkinom prípade však nešlo o žiaden silový tréning, práve naopak. Balet, a baletné cvičenie bolo to, vďaka čomu sa Natalie dopracovala k štíhlemu, perfektne tvarovanému telu labute.

Prečítajte si: Desatoro krásnych nôh: Od tých ukážkových vás delí len týchto zopár bodov

Tréning

 „Ballet beautiful“ je cvičenie, ktoré pochádza z dielne baletnej trénerky Mary Helen Bowers. Je vhodné pre každého, kto túži po tak dokonalom tele, akým sa môžu pochváliť práve baletky. Pre rolu vo filme Čierna labuť si herečka musela toto cvičenie spolu s tancom dopriať neuveriteľných 5 hodín denne, a až šesťkrát do týždňa. Vrátane tohto cvičenia sa intenzívne venovala aj hodinovému kardio cvičeniu v podobe plávania. Väčšina baletných cvikov prebieha v štyroch sériách s ôsmymi opakovaniami. 

VIDEO: Cvičenie "Ballet beautiful" pre štíhle nohy, a dokonalý zadoček

Výsledky, ktoré môžete aj vy vďaka baletnému cvičeniu dosiahnuť sú dlhé, štíhle, a vypracované nohy; spevnenie stredu tela, silné ramená, a chudé, vysoko položené pozadie. 

Prečítajte si: Intervalový HIIT tréning na dokonalú postavu: S týmito cvikmi pôjdu kilá dolu raz-dva

Strava

Herečka sa musela sústrediť aj na svoju stravu. Extrémne prísny jedálniček bol zložený len z pár kúskov ovocia (prevažne grapefruit), šalátu, a malej porcie orechov. Večeru mala Natalie prísne zakázanú. Ako sama v rozhovore pre Eonline priznala, občas v noci pri pohľade na svoje vychudnuté telo mala pocit, že zomiera. 

Život hercov je často skutočne náročný, a my jej hereckému výkonu práve z toho dôvodu dvakrát tlieskame.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus