Presunúť na hlavný obsah

Hriešne outfity známych krások: Irina a Beyoncé dolu bez, Kendall Jenner v najsexi stylingu vôbec

Zahraničné celebrity

Tieto dámy rozhodne vedia, ako sa pohrať s mužskou fantáziou

Pôsobiť sexi, no nie vulgárne či lacno, je alfou omegou pre mnohé celebrity. Niektoré to zvládajú však bravúrne a aj napriek mierne provokatívnym lookom si vedia zachovať šarm a rafinovanosť. 

Rihanna

Majsterka premien je známa aj svojimi pravidelnými sexi stylingami. Rihanna vie, čo na mužov platí a rada provokuje okolie. Týmto lookom sa jej to podarilo na jednotku. 

Bella Hadid

Bella Hadid nedávno rozvírila vlnu diskusií šatami, ktoré predviedla na festivale v Cannes. Hlboký výstrih a rozparok, ktorý dával najavo, že bielizeň mladej modelky zostala v ten deň doma, sa nám nezdajú až také vulgárne.

Ciara

Rovnako vulgárny nám nepríde ani styling Ciari, ktorý je veľmi podobný tomu, čo sme videli na Belle. Obe dámy to v podstate zachránili make-upom a účesmi, ktoré boli veľmi jednoduché a v tomto prípade efektné.

Prečítajte si: Svetové krásky, ktoré sa nekamarátia s podprsenkami: Je toto podľa vás už príliš?

 

Kendall Jenner

Svoj najsexi look zatial predviedla Kendall Jenner pred pár dňami. Do ulíc sa vybrala v priehľadnom tope, ktorý odhalil jej bradavky aj sexi tajomstvo. Kovovú ozdobu, ktorá skrášľuje prednosti tejto hviezdičky. 

Irina Shayk

Ani nahá ani oblečená... Tak sa predviedla Irina Shayk na oscarovej after-party a všetkým prítomným pri pohľade na túto dlhonohú bohyňu padali sánky. Odvážne? Určite áno. Ale stále v rámci hollywoodskej normy...

Beyoncé

Irinou sa zrejme inšpirovala aj diva Beyoncé, ktorá sa na Met Gala predstavila v podobnom modeli. Resp. v strihu. A ten tiež, rovnako ako pri Irine dával najavo, že čokoládová kráska je v ten večer naostro.

Gigi Hadid

Gigi Hadid vie byť rovnako sexi ako jej sestra Bella. Rafinovaný výstrih, sexi rozparok... Staršia zo sestier nijako nemôže zaostávať a sexepílu mala v tomto outfite priam na rozdávanie. 

Mohlo by vás zaujímať: Prestížna Victoriaˈs Secret opäť pod paľbou kritiky za túto zbytočnú retuš: Je to naozaj potrebné?

Selena Gomez

Selena Gomez rada provokuje okolie rovnako, ako spomínané hviezdy a hviezdičky. A aj ona vie, ako na to. Šnurovací top bez podprsenky a nesmrteľná mini sukňa sú tou pravou kombináciou, na zvádzanie mimo červeného koberca.

Bianca Balti

Ukázať bradavky nerobí problém ani talianskej modelke Biance Balti. Dvojnásobná mamička sa okrem ukážkovej figúry rada pochváli, čím ju príroda obdarila. V tomto stylingu jej to vyšlo výborne.

Neprehliadnite: Takto vyzerajú dni hviezd skôr, ako sa ukážu na červenom koberci: Longoria s Victoriou Beckham vás pobavia 

Zdajú sa vám tieto outfity vulgárne?

spolu hlasovalo 552 ľudí

áno
130
nie
261

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe