Presunúť na hlavný obsah

Najcitlivejšie mužské témy, ktorým by sme sa mali vyvarovať: Toto je tabu!

Sex a vzťahy

Aj muži majú city... Preto nezabúdajme, že tak ako pre nás aj pre nich existujú témy, ktoré ak raz načneme, môžu byť kameňom úrazu. Takže skôr ako sa preriekneme, zvážme, či to nebude jedna z tých citlivých tém, ktoré by mali ostať tabu, ak si ho chceme udržať.

Keď mužská pýcha z času na čas zlyhá

Nikoho neprekvapíme, ak ako prvú tabu tému spomenieme mužskú pýchu. Či ide o dĺžku, hrúbku jeho mužskej pýchy, dobu erekcie, či vyvrcholenia, alebo samotný sexuálny výkon, ktorý podá, platí, ak to nie je dlhodobé, a nevzíde z toho problém, ktorý treba liečiť odborníkom, potom zostaňte radšej ticho. Veď čo tam po jednej zlej chvíľke rozkoše, ak vám to v zápätí dokáže vynahradiť dvojnásobne? Veď ani my nemáme predsa chuť zakaždým, nie? 

Mohlo by vás zaujímať: Manželstvá s týmito mužmi dlhodobo nefungujú: Na toto si pri výbere partnera dajte pozor!

Mamu si do úst radšej nebrať!

A platí to nielen na mamu, ale zväčša aj na ostatných rodinných príslušníkov. Rodina je jednoducho rodina a na tú sa nesiaha. Každý sme zvyknutý na tú svoju a všetko je to len o tolerancii. Z hľadiska tejto témy by sme však mohli hovoriť o dvoch typoch mužov. Jedni sú tí, ktorí boli zvyknutí na „mama hotel“, takže s výčitkami a ohováraním jeho matky by ste pred ním určite neuspeli. Druhí sú tí, ktorí z princípu odmietajú riešiť problémy medzi svojimi matkami a manželkami. Takže nepochodíte tak či tak. Rada pre vás: pokiaľ vás neprivádza svokra na psychiatriu, vypočujte si jej pripomienky, usmejte si, povedzte, že to zvážite, ale rozhodne to nie je vhodná témy na večer vo dvojici v posteli. 

Čítajte tiež: Žena zvodkyňa očami mužov: Tieto štyri veci musí mať, aby chlapov dostala na prvýkrát

Ach tí bývalí...

Pokiaľ sa váš súčasný nevypytuje sám od seba na vaše predošlé vzťahy, nech vás nenapadne začať mu o nich rozprávať sama. Nehovorí sa predsa, čo bolo bolo, a dôležitá je len prítomnosť? Pre niečo to tak s bývalým dopadlo, preto zabudnite na porovnávanie, vybrali ste si, a pre niečo ste tak urobiť museli. S témou ty a všetci moji bývalí by ste rozhodne ďaleko vo vzťahu nezašli. 

Ja zarábam viac, ty zarábaš viac

Peniaze sú kameňom úrazom v nohých vzťahoch, nielen v tých partnerských. Ak máte pocit, že si ho doslova vydržiavate, potom sa nenechajte odbiť a povedzte mu veci na rovinu. Ak však viete, že len prekonáva horšie obdobie, alebo zmenil nečakane prácu, ale vydržiavať by sa určite nenechal, potom pozor na to, čo hovoríte. Ak mu raz v slabej chvíľke osamote alebo pre inými opomeniete fakt, že vy nosíte domov viac než on, alebo že ho musíte momentálne živiť, verte, že na tie slová nezabudne nikdy, pretože podkopete jeho mužské ego. Taká „potupa“ sa predýcháva len veľmi ťažko. 

Neprehliadnite: Veci, za ktoré sa muži počas sexu hanbia: Toto dokáže najviac nabúrať ich mužské ego

- Najčítanejšie -