Presunúť na hlavný obsah

Dotyky na týchto miestach ženy zbožňujú: Posledným v zozname si ju získate!

Partnerské vzťahy

Pozná váš partner tieto tajné miesta na vašom tele? Povedzte mu o nich ešte dnes.

Niekedy stačí pár nežných dotykov..

Dlane

Držanie za ruky, hra s prstami, či bozky na dlani, ženy tieto dotyky milujú práve kvôli ich citlivému prevedeniu. Výhodou je, že na verejnosti sú akceptovateľné, a takmer neviditeľné.

Vlasy

Ženská koruna krásy skrýva v sebe viac, ako si muži dokážu predstaviť. Pár dobre nasmerovaných dotykov, občasné potiahnutie, či nežné prehrabnutie vlasov. To všetko dokáže ženu v správnej miere naladiť.

Prečítajte si: Bizarné sexuálne fakty: Tieto vám vyrazia dych a vyčarujú úsmev na perách zároveň!

Panva

Takmer každá žena miluje tajomstvá, a práve kvôli strategickému umiestneniu panvy, sa toto miesto stáva oblasťou plnou prekvapení, a očakávania.

Vnútorné stehná

Ženy dobre vedia, prečo je pre nich táto časť tela tak veľmi dôležitá. Kvôli tejto oblasti sú ochotné podľahnúť behaniu, či iným kardio aktivitám. Akékoľvek dotyky v týchto miestach sú žiadané, a neopísateľné.

Chodidlá

Pre niekoho zakázané miesto, sa pre druhého stáva miestom rozkoše. Nie je to len o príjemnej masáži, pretože aj vďaka tomuto miestu sa ženy dokážu správne naladiť na pokračovanie.

Uši

Konkrétne ušné laloky sú miestom vzrušenia pre väčšinu žien. Bozky, kúsanie, či iné pohyby jazykom miluje takmer každá. Na dosiahnutie lepšieho efektu stačí pridať len zopár trefných slov.

Mohlo by vás zaujímať: 10 najväčších chýb, kedy ženy kvôli mužovi ponižujú samy seba: Toto sú znamenia, kedy si zaslúžite lepšieho

Čelo

Bozk na tomto mieste je u žien najžiadanejší. Nejde tak ani o sexuálne naladenie, ako o konečný dojem. Práve týmto druhom bozku dosiahnu muži u žien viac, ako len vzrušenie.

 

TIP: Vyberte si pomôcky, s ktorými silu vašich zážitkov znásobíte.