Presunúť na hlavný obsah

Manželstvá s týmito mužmi dlhodobo nefungujú: Na toto si pri výbere partnera dajte pozor!

Partnerské vzťahy

Niektorým mužom je lepšie sa z dlhodobého hľadiska jednoducho vyhnúť.

Ak váš muž, či dokonca snúbenec spadá do jeden z týchto kategórií, svadbu si pre vaše dobro, radšej dvakrát rozmyslite.

Zrkadlový maniak

Muž trpiaci narcizmom, a obdivom ku vlastnej osobe je jedným z najsebeckejších vôbec. Na jeho ego nikdy tak úplne nedočiahnete, a jeho krásu netromfnete. Ku šťastiu mu stačí váš obdiv, a pár správne umiestnených zrkadiel. Vaše potreby budú počas života bohužiaľ v úzadí.

Prečítajte si: Bol to pre mňa dokonalý muž: V skutočnosti som sa stala obeťou jedného posadnutého maniaka

Mamičkin chlapec

On z toho už po toľkých rokoch zázrakom nevyrastie. Je úplne v poriadku ak si muž svoju matku váži, problém nastáva v prípade ak nie je schopný bez svojej matky spraviť ani krok. Život s rodičmi do tridsiatky nie je ok, a byť celý život tou druhou už vôbec. Zdá sa, že tento muž sa v hniezde zrejme nepekne zasekol.

Večný pesimista

Pri tomto mužovi máte pocit, že celý svet sa stavia proti vám. Všetko je zlé, deprimujúce, a veci ako úspech, či šťastie neexistujú. Ak vaše povzbudenia, a večná podpora nefungujú, je čas na zmenu. Prostredia, pohľadu, či vášho partnera.

Nepripravený

Večne nerozhodný muž si vás len málokedy vezme za ženu. On potrebuje čas, veľa času. Najlepšie bude, ak od neho nevyžadujete rozhodnutia, a v úzadí čakáte, čo sa s vami stane. Samozrejme jedine vtedy, ak vás nevymení skôr, ako sa pre vás rozhodne.

Mohlo by vás zaujimať: Ženy, s mužmi v tomto znamení to nebude jednoduché: S týmto chlapom je vzťah najväčší risk!

Klamár

Podvádzanie, prikrášľovanie, zatajovanie – toto všetko si pri klamárovi vo veľkej miere užijete. Odpustiť raz je v poriadku, situácia sa mení v momente keď už nedokážete rozoznať klamstvo od pravdy. Naozaj chcete žiť celý život v obavách, a neistote?