Presunúť na hlavný obsah

Bola som jeho milenkou, no potom nastal zvrat: Vďaka tomuto kroku ma vymenil za svoju bývalú manželku

Partnerské vzťahy

Stala som sa výnimkou, ktorá potvrdzuje pravidlo. Vďaka tomuto kroku ma vymenil za svoju bývalú manželku.

Príbehy o tom, že milenka zostane celý život iba milenkou som jednoducho ignorovala. Vedela som, že je za tým závisť žien, ktoré boli pre mužov vždy „tie druhé“, a na druhej strane zúfalstvo podvedených manželiek. 

Mala som navrch

Sebavedomie mi nikdy nechýbalo, a takmer vždy som dosiahla to, čo som si na začiatku zaumienila. Tak podobne to bolo aj s mojim aktuálnym manželom Rasťom. Úspešný podnikateľ mal všetko, čo som od muža vyžadovala. Postavenie, vzhľad, správanie gentlemana, atraktívne koníčky, a vášeň, ktorou ma už pri našom prvom zoznámení dostal. Jedinou chybičkou krásy bolo to, že ho doma čakala milujúca, a verná manželka.

Prečítajte si: Milenky známych mužov, ktoré to dotiahli až pred oltár! O niektorých z nich ste to ani netušili

Mňa to však neodradilo

Rasťa som po jeho dlhom odolávaní jednu noc jednoducho zviedla. Na druhý deň mal výčitky, ale mne to bolo jedno. Bola som slobodná, a vedela som, že raz mi podľahne. Z jednej noci sa stali pravidelné stretnutia vždy keď sa manželke nechcelo. Nesťažovala som sa, hladkala ego, bola som oporou, ktorú doma pri bežných hádkach postrádal. 

Toto mi pomohlo

Neskôr som od spoločného známeho zistila, že dôvodom ich hádok je neplodnosť manželky, ktorú jej len prednedávnom po neúspešných pokusoch o dieťa lekári zistili. Zrazu som mala v rukách to, čo som celý čas na manželstvo s Rasťom potrebovala. Jedno tehotenstvo ma predsa nezabije. 

Nevedel o tom

Bez jeho vedomia som vysadila tabletky, a po dvoch mesiacoch som mu oznámila túto krásnu novinku. Po prvotnom prekvapení prišlo šťastie, a Rasťo nadobudol pocit, že takéto veci sa nestanú len tak. Mal ma rád, a chcel kompletnú rodinu. Po týždni nám kúpil dom, a podal žiadosť o rozvod.

Mohlo by vás zaujímať: Tajomstvo sexi postavy, z akej muži omdlievajú odhalené: Inšpirujte sa touto kráskou

Dnes je zo mňa matka, a manželka muža, ktorý ma miluje. Stačila správna taktika, a z druhej som sa stala tou prvou, a jedinou.

 

- Najčítanejšie -