Presunúť na hlavný obsah

Módna návrhárka Lenka Sršňová predstavila hriešne sladkú kolekciu: Už na pohľad si ju zamilujete!

Móda

Farby v podaní mladej, a stále usmiatej návrhárky nabrali tentokrát iný rozmer.

BonBon, tak znie názov novej, farebnej kolekcie, ktorá vznikla pod vedením Lenky Sršňovej, a jej šikovného tímu. 

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor o novej kolekcii BonBon s návrhárkou Lenkou Sršňovou 

Prečitajte si: Niekoľko pôsobivých outfitov: Ako kombinovať farby na oblečení tak, aby ste to nepokazili

Návrhárka je známa svojou láskou ku všetkému farebnému, a netradičnému, čo sa odrazilo aj na konečnom výsledku nových modelov, ktoré pred pár dňami predstavila verejnosti na otvorení svojho vlastného showroomu. Na otvorení sme stretli aj odborníčku na módu Barboru Heribanovú, ktorá je veľkou fanúšičkou Lenkiných modelov.

V rozhovore nám usmiata návrhárka prezradila čo bolo jej hlavnou inšpiráciou pred stvorením kolekcie s názvom BonBon. „Ku vytvoreniu novej kolekcie ma inšpirovali sladké radosti života, a celá kolekcia je hlavne o tom, aby si ľudia osladili život.“

Sama Lenka priznala, že miluje sladké, a z času na čas aj ona rada zhreší nejakou malou sladkou drobnosťou. Aj na samotných modeloch v podobe šiat, plaviek, či vtipných ponožiek, môžete vidieť Lenkin pozitívny prístup k životu, a úžasnú energiu, ktorú do svojich modelov vložila. 

Zaujímavosťou je, že Lenka so svojim tímom myslia a pracujú neuveriteľnou rýchlosťou. Okrem toho, že kolekciu BonBon vytvorili len za tri mesiace, v hlave sa návrhárke už rodia plány na ďalšiu kolekciu, ktorú plánuje predstaviť v rámci jesennej akcie FASHION LIVE!

Mohlo by vás zaujímať: Návrhárka Sršňová: Mám vlastný vesmír

Mladá návrhárka snívala pred pár rokmi o vlastnom ateliéri, a dnes si sen vďaka tvrdej práci, a svojmu tímu splnila. Ona sama je príkladom toho, že láska k práci, dokáže zmeniť povinnosti na jednu veľkú zábavu, a relax. My jej držíme palce!

Diskusia k článku

comments powered by Disqus